NL
Alle categorieën
Arm & Hammer

Arm & Hammer Essentials Deodorant - Rosemary Lavender 71g

  • Prijs € 14,99 bij 1 winkel
€ 14,99 € 211,13 / 1 kg
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 14,99 € 211,13 / 1 kg
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 14,99€ 14,99€ 14,99 22 okt23 okt24 okt25 okt
Laagste prijs per dag over 4 dagen.
Nu
€ 14,99
Laagste
€ 14,99
Gemiddeld
€ 14,99
Hoogste
€ 14,99

Productgegevens

Productgegevens
MerkArm & Hammer
CategorieLichaamsverzorging
Barcode (EAN)0033200197935
Artikelnummer fabrikantC626031
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 14,99
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

<p>De Arm & Hammer Rosemary Lavender is een fris ruikende aluminiumvrije deodorant voor mannen en vrouwen.</p> <p>GEURNEUTRALISATIE: Pakt geurveroorzakende onzuiverheden bij de bron aan en zorgt voor een hele dag lang frisheid, zodat u zich zelfverzekerd voelt, wat er ook op uw pad komt.<br /><br />NATUURLIJKE FRISHEID, GESTUURD DOOR WETENSCHAP: Geeft een lichte, kruidige geur die van natuurlijke oorsprong is en prachtig aansluit bij uw unieke geur.<br /><br />ALUMINIUMVRIJ, ZORGVRIJ: Zonder aluminium, parabenen, ftalaten of kleurstoffen, voor effectieve geurbestrijding en zachte verzorging…

Lees meer

<p>De Arm & Hammer Rosemary Lavender is een fris ruikende aluminiumvrije deodorant voor mannen en vrouwen.</p> <p>GEURNEUTRALISATIE: Pakt geurveroorzakende onzuiverheden bij de bron aan en zorgt voor een hele dag lang frisheid, zodat u zich zelfverzekerd voelt, wat er ook op uw pad komt.<br /><br />NATUURLIJKE FRISHEID, GESTUURD DOOR WETENSCHAP: Geeft een lichte, kruidige geur die van natuurlijke oorsprong is en prachtig aansluit bij uw unieke geur.<br /><br />ALUMINIUMVRIJ, ZORGVRIJ: Zonder aluminium, parabenen, ftalaten of kleurstoffen, voor effectieve geurbestrijding en zachte verzorging van uw gevoelige oksels.<br /><br />Hydraterend comfort: Verrijkt met voedende plantenextracten die uw huid kalmeren en verzorgen, waardoor uitdroging en irritatie worden voorkomen voor langdurig comfort gedurende de hele dag.<br />Langdurige waarde: Gladde, stevige glijbeweging zorgt voor eenvoudige applicatie en langdurig gebruik, waardoor het een budgetvriendelijke keuze is voor dagelijkse frisheid.</p>

Veelgestelde vragen

Waar is Arm & Hammer Essentials Deodorant - Rosemary Lavender 71g het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 14,99. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost Arm & Hammer Essentials Deodorant - Rosemary Lavender 71g?

Op dit moment € 14,99.

Is dit een goed moment om Arm & Hammer Essentials Deodorant - Rosemary Lavender 71g te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Arm & Hammer Essentials Deodorant - Rosemary Lavender 71g op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Lichaamsverzorging

Meer van Arm & Hammer

Arm & Hammer