NL
Alle categorieën
Asics

ASICS GEL NYC 2.0

€ 149,90
bol Gratis verzending

Tot € 10,10 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. bol Laagste prijs ASICS GEL NYC 2.0
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 149,90
    Naar de winkel: bol
  2. ● Niet op voorraad Gratis verzending
    € 160,00
    Naar de winkel: Courir.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 149,90
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkAsics
CategorieSchoenen & sneakers
Barcode (EAN)4571633398971
Artikelnummer fabrikant1203A895102
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 149,90 – € 160,00
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 149,90
Op Pricuro sinds5 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

<p>De ASICS GEL-NYC 2.0 combineert klassieke hardloopinvloeden met moderne technologie en een premium lifestyle uitstraling. Dit vernieuwde model bouwt voort op het succes van de originele GEL-NYC en biedt verbeterd comfort, een lichter gewicht en een meer gestroomlijnde pasvorm.</p> <p>Het design is geïnspireerd op iconische ASICS running silhouettes uit de jaren 2000 en uitgevoerd met een gelaagde upper van ademend mesh, suède en synthetische overlays. Dankzij de bekende GEL™-technologie en FF BLAST™ PLUS demping biedt de sneaker uitstekende schokabsorptie en langdurig comfort bij…

Lees meer

<p>De ASICS GEL-NYC 2.0 combineert klassieke hardloopinvloeden met moderne technologie en een premium lifestyle uitstraling. Dit vernieuwde model bouwt voort op het succes van de originele GEL-NYC en biedt verbeterd comfort, een lichter gewicht en een meer gestroomlijnde pasvorm.</p> <p>Het design is geïnspireerd op iconische ASICS running silhouettes uit de jaren 2000 en uitgevoerd met een gelaagde upper van ademend mesh, suède en synthetische overlays. Dankzij de bekende GEL™-technologie en FF BLAST™ PLUS demping biedt de sneaker uitstekende schokabsorptie en langdurig comfort bij dagelijks gebruik.</p> <p>Met zijn retro-tech uitstraling en comfortabele zool is de GEL-NYC 2.0 perfect voor liefhebbers van moderne streetwear en premium sneakers.</p>

Veelgestelde vragen

Waar is ASICS GEL NYC 2.0 het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 149,90. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost ASICS GEL NYC 2.0?

De prijzen lopen van € 149,90 tot € 160,00.

Is dit een goed moment om ASICS GEL NYC 2.0 te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is ASICS GEL NYC 2.0 op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Schoenen & sneakers

Meer van Asics

Asics