NL
Alle categorieën
Betty Barclay

Betty Barclay Blush Eau de Parfum, 20 ml

  • Inhoud: 20 ml
Bekijk de specificatie
€ 13,00 € 650,00 / 1 l
Notino + € 3,45 verzendkosten

Tot € 2,17 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 13,00 € 650,00 / 1 l Totaal € 16,45
    Naar de winkel: Notino
  2. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 15,17 € 758,50 / 1 l Totaal € 19,12
    Naar de winkel: Flaconi.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 24 oktober om 13:58. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 12,00€ 12,00€ 12,00 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 12,00
Laagste
€ 12,00
Gemiddeld
€ 12,00
Hoogste
€ 12,00

Productgegevens

Productgegevens
MerkBetty Barclay
CategorieParfum
Barcode (EAN)4011700311231
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 12,00 – € 15,51
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 16,45
Op Pricuro sinds5 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud20 ml

Beschrijving van de winkel

Betty Barclay Blush laat je stralen met een nieuwe magie. Je voelt je levend en stralend in de mooiste kleuren. Met Betty Barclay Blush ervaar je je eigen persoonlijke feel-good moment en herontdek je jezelf. Stralende vrouwelijkheid en levensvreugde laten je bloeien als een prachtige roos. Betty Barclay Blush geeft je een heel speciale uitstraling op een natuurlijke manier. Een vrolijk elegante glow-up voor elke dag.

Veelgestelde vragen

Waar is Betty Barclay Blush Eau de Parfum, 20 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Notino voor € 13,00 (€ 16,45 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Betty Barclay Blush Eau de Parfum, 20 ml?

De prijzen lopen van € 12,00 tot € 15,51.

Is dit een goed moment om Betty Barclay Blush Eau de Parfum, 20 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Betty Barclay Blush Eau de Parfum, 20 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van Betty Barclay

Betty Barclay