NL
Alle categorieën
Kate Spade

Bril Kate Spade KS Lyssa 2/G 807

  • Prijs € 150,00 bij 1 winkel
€ 150,00
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 150,00
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 150,00€ 150,00€ 150,00 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 150,00
Laagste
€ 150,00
Gemiddeld
€ 150,00
Hoogste
€ 150,00

Productgegevens

Productgegevens
MerkKate Spade
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)0197737274320
Artikelnummer fabrikantGD0000018447
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 150,00
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Kate Spade is een merk dat optimistische vrouwelijkheid belichaamt. Het merk werd opgestart in 1993 en begon met het ontwerpen van handtassen. Nu maakt Kate Spade kledij, schoenen, juwelen, decoratie, brillen en meer. Kate Spade wil dat klanten hun persoonlijke stijl kunnen uitdrukken met verfijnde en doordachte ontwerpen, moderne kleuren en een gevoel van gemak. Deze principes zijn ook duidelijk terug te vinden in de collectie brillen van Kate Spade. Dit merk is de perfecte keuze voor elke fashionista! Op zoek naar een wilde, uitgesproken of sterke look? Of wil je liever iets delicaats en…

Lees meer

Kate Spade is een merk dat optimistische vrouwelijkheid belichaamt. Het merk werd opgestart in 1993 en begon met het ontwerpen van handtassen. Nu maakt Kate Spade kledij, schoenen, juwelen, decoratie, brillen en meer. Kate Spade wil dat klanten hun persoonlijke stijl kunnen uitdrukken met verfijnde en doordachte ontwerpen, moderne kleuren en een gevoel van gemak. Deze principes zijn ook duidelijk terug te vinden in de collectie brillen van Kate Spade. Dit merk is de perfecte keuze voor elke fashionista! Op zoek naar een wilde, uitgesproken of sterke look? Of wil je liever iets delicaats en elegants? Onze selectie brillen voor vrouwen biedt iets voor iedereen! Ontdek de perfecte bril voor jouw persoonlijkheid hier. Wij bieden een ruim aanbod aan vormen, kleuren, stijlen en originele merken. Wij garanderen kwaliteit, originaliteit en een eenvoudig bestelproces, dus ontdek jouw favoriete bril hier vandaag! Vierkante brillen zijn één van de meest klassieke brilvormen! Deze trend houdt al jaren aan, en je kan een vierkante bril vinden in allerhande kleuren, materialen en stijlen. Dit wil zeggen dat je nooit keuze te weinig hebt onder de vierkante monturen, en dat je steeds wel iets leuks zal vinden. Vierkante brillen passen het beste bij mensen met diamantvormige, ovale of ronde gezichten. Neem snel een kijkje in ons aanbod en ontdek vierkante brillen die verfijnd, casual, trendy, minimalistisch, professioneel en meer zijn! Wij bieden een selectie aan brillen met een zwarte montuur. Als jij een fan bent van zwart, neem dan een kijkje naar ons aanbod van originele merken, allerhande vormen en stijlen. Zwart is makkelijk te combineren met bijna elke outfit en is een betrouwbare keuze voor een alledaagse, maar toch elegante stijl. Je kan nooit fout gaan met zwart! Als je op zoek bent naar een bril met een volledige rand, wil dat zeggen dat je fan bent van brillen waarvan de montuur duidelijk zichtbaar is. Dit type brillen is het meest gebruikelijk en is enorm veelzijdig. Ze

Veelgestelde vragen

Waar is Bril Kate Spade KS Lyssa 2/G 807 het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 150,00. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost Bril Kate Spade KS Lyssa 2/G 807?

Op dit moment € 150,00.

Is dit een goed moment om Bril Kate Spade KS Lyssa 2/G 807 te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Bril Kate Spade KS Lyssa 2/G 807 op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van Kate Spade

Kate Spade