NL
Alle categorieën
Crocs

Crocs Echo Ro Klompen Groen EU 42-43

€ 85,49
bol Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 75,00 bij Courir.nl

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. bol Beste beschikbare aanbieding Crocs Echo Ro Klompen Groen EU 42-43
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 85,49
    Naar de winkel: bol
  2. ● Niet op voorraad + € 4,90 verzendkosten
    € 75,00 Totaal € 79,90
    Naar de winkel: Courir.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 85,49€ 85,49€ 85,49 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 85,49
Laagste
€ 85,49
Gemiddeld
€ 85,49
Hoogste
€ 85,49

Productgegevens

Productgegevens
MerkCrocs
CategorieSchoenen & sneakers
Barcode (EAN)0198445515941
Artikelnummer fabrikant2140193J5
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 85,49 – € 85,49
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 79,90
Op Pricuro sinds5 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Crocs Echo RO Clog: Ongeëvenaard Comfort Ontmoet Streetwear StijlStap in een nieuwe dimensie van stijl en comfort met de Crocs Echo RO Clog. Ontworpen voor degenen die geen compromis willen sluiten op hun look of hun welzijn, verbrijzelt deze clog verwachtingen met zijn gedurfde, artistieke vormgeving en sportieve basis. De Echo RO Clog is meer dan alleen schoeisel, het is een statement piece, een fusie van innovatief design en het legendarische comfort dat de Crocs-ervaring definieert. Zijn dynamische silhouet is ontworpen voor individuen die leiden, innoveren en hun unieke identiteit uiten…

Lees meer

Crocs Echo RO Clog: Ongeëvenaard Comfort Ontmoet Streetwear StijlStap in een nieuwe dimensie van stijl en comfort met de Crocs Echo RO Clog. Ontworpen voor degenen die geen compromis willen sluiten op hun look of hun welzijn, verbrijzelt deze clog verwachtingen met zijn gedurfde, artistieke vormgeving en sportieve basis. De Echo RO Clog is meer dan alleen schoeisel, het is een statement piece, een fusie van innovatief design en het legendarische comfort dat de Crocs-ervaring definieert. Zijn dynamische silhouet is ontworpen voor individuen die leiden, innoveren en hun unieke identiteit uiten bij elke stap die ze zetten.Ervaar ongeëvenaard comfort de hele dag door dat met je meebeweegt. De Echo Collectie is gebouwd op een basis van dual-density ondersteuning, met een zachte, responsieve LiteRide™ drop-in voetbed genesteld in een duurzame Croslite™ zool. Deze combinatie biedt een gedempt, ondersteunend gevoel dat perfect is voor het navigeren door het stedelijke landschap, ontspannen na een training, of gewoon genieten van een casual dagje uit. De ongelooflijk lichtgewicht constructie zorgt ervoor dat je nauwelijks merkt dat je ze aan hebt, terwijl de waterbestendige en drijvende eigenschappen ze ideaal maken voor elke omgeving, regen of zonneschijn.Functionaliteit staat centraal in het ontwerp van de Echo RO Clog. Strategisch geplaatste ventilatiepoorten dragen niet alleen bij aan de kenmerkende esthetiek van de clog, maar zorgen ook voor essentiële ademend vermogen, waardoor je voeten koel blijven en water en vuil snel worden afgevoerd. Voor een veilige en persoonlijke pasvorm is de draaibare turbo hielband voorzien van een zacht hielkussentje, waarmee je je comfort kunt aanpassen, of je hem nu naar voren draagt voor een relaxte instap of naar achteren voor een stevigere grip tijdens actieve momenten. Gemakkelijk schoon te maken en snel te drogen, deze clogs zijn de ultieme onderhoudsarme, impactvolle keuze voor je schoenencollectie. Maak ze uniek de jouwe door je f

Veelgestelde vragen

Waar is Crocs Echo Ro Klompen Groen EU 42-43 het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 85,49. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Crocs Echo Ro Klompen Groen EU 42-43?

De prijzen lopen van € 85,49 tot € 85,49.

Is dit een goed moment om Crocs Echo Ro Klompen Groen EU 42-43 te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Crocs Echo Ro Klompen Groen EU 42-43 op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Schoenen & sneakers