NL
Alle categorieën
Dell

DELL - DELL-S3225QC - Computermonitor

  • Prijs € 571,31 bij 1 winkel

Belangrijkste specificaties

Schermdiagonaal
80.3 cm (31.6")
Resolutie
3840 x 2160 pixels
Schermtechnologie
QD-OLED
Verversingssnelheid
120 Hz
Reactietijd
0.03 ms
HDR-formaten
DisplayHDR 400 True Black
HDMI 2.1
2.1
Bekijk alle 113 specificaties
€ 541,00
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 541,00
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 554,00€ 562,66€ 571,31 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 571,31
Laagste
€ 554,00
Gemiddeld
€ 562,66
Hoogste
€ 571,31

Productgegevens

Productgegevens
MerkDell
CategorieMonitoren
Barcode (EAN)5397184962381
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 541,00
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Display

27
Display diagonal80.3 cm (31.6")
Display resolution3840 x 2160 pixels
HD type4K Ultra HD
Native aspect ratio16:9
Display technologyQD-OLED
TouchscreenNo
Display brightness (peak)1000 cd/m²
Display brightness (typical)250 cd/m²
Response time0.03 ms
Response time measurement typeGTG (Gray to Gray)
Screen shapeFlat
Supported video modes480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
Contrast ratio (dynamic)1500000:1
Maximum refresh rate120 Hz
Viewing angle, horizontal178°
Viewing angle, vertical178°
Display number of colours1.07 billion colours
Pixel pitch0.1814 x 0.1814 mm
Pixel density140 ppi
Viewable size, horizontal69.9 cm
Viewable size, vertical39.5 cm
Digital horizontal frequency25 - 300 kHz
Digital vertical frequency48 - 120 Hz
Display diagonal (metric)80.3 cm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
High Dynamic Range (HDR) technologyDisplayHDR 400 True Black
DCI-P3 coverage99%

Performance

5
NVIDIA G-SYNCNo
AMD FreeSyncYes
AMD FreeSync typeFreeSync Premium Pro
Flicker-free technologyYes
Low Blue Light technologyYes

Multimedia

4
Number of speakers5
RMS rated power25 W
Built-in speaker(s)Yes
Built-in cameraNo

Design

5
Market positioningOffice
Product colourBlack, Silver
Front bezel colourBlack
Detachable standYes
Feet colourSilver

Ports & interfaces

14
Built-in USB hubYes
USB hub version3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port typeUSB Type-C
Number of USB Type-C upstream ports quantity1
USB Type-C downstream ports quantity2
USB Type-C DisplayPort Alternate ModeYes
USB Power Delivery (USB PD)Yes
USB Power Delivery up to90 W
HDMIYes
HDMI ports quantity1
HDMI version2.1
Headphone outNo
HDCPYes
HDCP version1.4/2.3

Network

1
Wi-FiNo

Ergonomics

15
VESA mountingYes
Panel mounting interface100 x 100 mm
Cable managementYes
Cable lock slotYes
Cable lock slot typeKensington
Height adjustmentYes
Adjustable height (max)11 cm
PivotNo
SwivellingYes
Swivel angle range-4 - 4°
Tilt adjustmentYes
Tilt angle range-5 - 21°
Picture-in-PictureYes
On Screen Display (OSD)Yes
Plug and PlayYes

Power

13
Energy efficiency class (SDR)G
Energy efficiency class (HDR)G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours40 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours40 kWh
Power consumption (typical)40 W
Power consumption (standby)0.5 W
Power consumption (max)320 W
Power consumption (off)0.3 W
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50/60 Hz
Input current4 A
Power supply typeInternal
Energy efficiency scaleA to G

Operational conditions

6
Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
Storage temperature (T-T)-20 - 60 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%
Storage relative humidity (H-H)5 - 90%
Operating altitude0 - 5000 m
Non-operating altitude5000 - 12191 m

Weight & dimensions

11
Width (with stand)718.8 mm
Depth (with stand)223.7 mm
Height (with stand)614 mm
Weight (with stand)9.78 kg
Width (without stand)718.8 mm
Depth (without stand)70.3 mm
Height (without stand)457.6 mm
Weight (without stand)6.95 kg
Bezel width (side)9.65 mm
Bezel width (top)6.66 mm
Bezel width (bottom)5.63 cm

Packaging data

1
Package weight14.9 kg

Packaging content

2
Stand includedYes
Cables includedAC, USB Type-C to USB Type-C

Sustainability

2
Sustainability certificatesENERGY STAR
Doesn't containArsenic, Mercury, PVC/BFR

Carbon footprint

6
Total carbon footprint (kg of CO2e)431
Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e)186.19
Carbon emissions, logistics (kg of CO2e)28.02
Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e)195.24
Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e)21.12
PAIA versionGaBi version 1, 2024

Other features

1
Compliance certificatesRoHS

Gegevens van de fabrikant: Open Icecat

Productbeschrijving

A 31.6-inch 4K QD-OLED monitor with AI-enhanced 3D Spatial Audio for captivating entertainment experiences.

Veelgestelde vragen

Waar is DELL - DELL-S3225QC - Computermonitor het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 541,00. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost DELL - DELL-S3225QC - Computermonitor?

Op dit moment € 571,31.

Is dit een goed moment om DELL - DELL-S3225QC - Computermonitor te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is DELL - DELL-S3225QC - Computermonitor op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Monitoren

Meer van Dell

Dell