![Digitus Netwerk gereedschapset [PNTS] – afbeelding 1](/img/128622/480/digitus-netwerk-gereedschapset-pnts.webp)
Digitus Netwerk gereedschapset [PNTS]
- Prijs € 25,79 bij 1 winkel
We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.
Advertentie: Hoe we geld verdienen
Aanbieding
Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten-
€ 25,79Naar de winkel: bol
Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.
Prijsgeschiedenis
- Nu
- € 25,79
- Laagste
- € 25,79
- Gemiddeld
- € 25,79
- Hoogste
- € 25,79
Productgegevens
| Merk | Digitus |
|---|---|
| Categorie | Netwerk & wifi |
| Barcode (EAN) | 4016032348849 |
| Winkels vergeleken | 1 |
| Totaal | Laagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 25,79 |
| Op Pricuro sinds | 3 oktober 2026 |
Beschrijving van de winkel
<b>Producteigenschappen</b><br /><br /><li>LAN-tester RJ11, 12 en 45</li><li>LSA Punch Down Tool met kabelsnijder</li><li>Krimptang RJ11, 12 en 45</li><li>Knip en Strip tang</li><li>exclusief batterij voor Netwerktester (9V blok) </li>
Veelgestelde vragen
Waar is Digitus Netwerk gereedschapset [PNTS] het goedkoopst?
Op dit moment bij bol voor € 25,79. We vergelijken één aanbieding.
Wat kost Digitus Netwerk gereedschapset [PNTS]?
Op dit moment € 25,79.
Is dit een goed moment om Digitus Netwerk gereedschapset [PNTS] te kopen?
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.
Is Digitus Netwerk gereedschapset [PNTS] op voorraad?
Ja, één winkel heeft het product op voorraad.
Vergelijkbare producten
Netwerk & wifiStekkerdoos Perel bureau 3-voudig met schakelaar incl. 2 USB-poorten 1.4m zwart
bij 2 winkels
Hoftronic Smart - E27 SMART WiFi LED Lamp 3 Stuks - RGBWW 10 Watt 806lm A60 Dimbaar - Bedienbaar via Hoftronic Smart App - Bedienbaar via stem
bij 2 winkels
Officiële AA Battery Pack - Geschikt voor Nintendo Switch Joy-Con
bij 2 winkels
Meer van Digitus
DigitusDIGITUS Netzwerk-Set SOHO PRO, 483 mm (19) - 4HE, 540 x 400 mm (B x T) (DN-49201-SET)
bij 1 winkel
Digitus DN-CC 9001 mit Glastür PC-kast (b x h x d) 300 x 650 x 600 mm Grijs-wit (RAL 7035)
bij 1 winkel
Digitus DN-19 16U-6/6-EC-SW 19inch-wandkast (b x h x d) 600 x 816 x 600 mm 16 HE Zwart, Zwart (mat) (RAL 9005)
bij 1 winkel