NL
Alle categorieën
El Ganso

El Ganso Limoncello Eau de Toilette, 125 ml

  • Inhoud: 125 ml
Bekijk de specificatie
€ 35,48 € 283,84 / 1 l
Flaconi.nl Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 35,48 € 283,84 / 1 l
    Naar de winkel: Flaconi.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 25 oktober om 14:33. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 35,48€ 35,88€ 36,28 22 okt23 okt24 okt25 okt
Laagste prijs per dag over 4 dagen.
Nu
€ 35,48
Laagste
€ 35,48
Gemiddeld
€ 35,88
Hoogste
€ 36,28

Productgegevens

Productgegevens
MerkEl Ganso
CategorieParfum
Barcode (EAN)8434853000689
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 35,48
Op Pricuro sinds6 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud125 ml

Beschrijving van de winkel

DE FUNNY Je moet altijd aan de zonnige kant lopen! Deze Ganso man is altijd te laat, maar vol positieve energie en klaar om het beste van zichzelf te geven. Hij maakt van elk moment een zonnige middag. LIMONCELLO SEASON is geïnspireerd op het moment dat vrienden samen tijd doorbrengen en een van hen begint te vertellen over zijn reizen door Italië (sommige verhalen heeft hij al honderd keer gehoord...) terwijl hij de eerste limoncello inschenkt. De zon komt eindelijk tevoorschijn, het is de perfecte tijd voor LIMONCELLO SEASON.

Veelgestelde vragen

Waar is El Ganso Limoncello Eau de Toilette, 125 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 35,48. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost El Ganso Limoncello Eau de Toilette, 125 ml?

Op dit moment € 35,48.

Is dit een goed moment om El Ganso Limoncello Eau de Toilette, 125 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is El Ganso Limoncello Eau de Toilette, 125 ml op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van El Ganso

El Ganso