NL
Alle categorieën
Gigabyte

GIGABYTE - G27U EK - Computermonitor

  • Prijs € 167,00 bij 1 winkel

Belangrijkste specificaties

Schermdiagonaal
68.6 cm (27")
Resolutie
2560 x 1440 pixels
Schermtechnologie
LED
Verversingssnelheid
200 Hz
Reactietijd
0.5 ms
HDR-formaten
High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDMI 2.1
2.0
Bekijk alle 94 specificaties
€ 167,00
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 167,00
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 167,00€ 167,00€ 167,00 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 167,00
Laagste
€ 167,00
Gemiddeld
€ 167,00
Hoogste
€ 167,00

Productgegevens

Productgegevens
MerkGigabyte
CategorieMonitoren
Barcode (EAN)4719331873851
Artikelnummer fabrikantG27Q20EK
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 167,00
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Display

29
Display diagonal68.6 cm (27")
Display resolution2560 x 1440 pixels
HD typeQuad HD
Native aspect ratio16:9
Display technologyLED
Panel typeSS-IPS
Backlight typeEdge LED
TouchscreenNo
Display brightness (typical)350 cd/m²
Response time0.5 ms
Response time measurement typeGTG (Gray to Gray)
Screen shapeFlat
Supported graphics resolutions2560 x 1440
Supported video modes1440p
Contrast ratio (typical)1000:1
Maximum refresh rate200 Hz
Viewing angle, horizontal178°
Viewing angle, vertical178°
Display number of colours1.07 billion colours
Pixel pitch0.2331 x 0.2331 mm
Viewable size, horizontal59.7 cm
Viewable size, vertical33.6 cm
Display diagonal (metric)69 cm
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
High Dynamic Range (HDR) technologyHigh Dynamic Range 10 (HDR10)
Colour gamut standardDCI-P3
Colour gamut94%
sRGB coverage (typical)123%
DCI-P3 coverage94%

Performance

6
NVIDIA G-SYNCYes
NVIDIA G-SYNC typeG-SYNC Compatible
AMD FreeSyncYes
AMD FreeSync typeFreeSync Premium
Flicker-free technologyYes
Low Blue Light technologyYes

Multimedia

2
Built-in speaker(s)No
Built-in cameraNo

Design

4
Market positioningGaming
Product colourBlack
Front bezel colourBlack
Detachable standYes

Ports & interfaces

10
Built-in USB hubNo
Number of downstream ports1
HDMIYes
HDMI ports quantity2
HDMI version2.0
DisplayPorts quantity1
DisplayPort version1.4
Audio inputNo
Headphone outYes
Headphone outputs1

Ergonomics

12
VESA mountingYes
Panel mounting interface100 x 100 mm
Cable lock slotYes
Cable lock slot typeKensington
Height adjustmentYes
Adjustable height (max)13 cm
PivotYes
Pivot angle0 - 90°
SwivellingYes
Swivel angle range0 - 15°
Tilt adjustmentYes
Tilt angle range-5 - 21°

Power

13
Energy efficiency class (SDR)E
Energy efficiency class (HDR)G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours21 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours39 kWh
Power consumption (typical)21 W
Power consumption (standby)0.5 W
Power consumption (PowerSave)0.3 W
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50/60 Hz
Input current3.42 A
AC adapter output voltage19 V
Power supply typeInternal
Energy efficiency scaleA to G

Weight & dimensions

8
Width (with stand)612 mm
Depth (with stand)192 mm
Height (with stand)515 mm
Weight (with stand)6.16 kg
Width (without stand)612.7 mm
Depth (without stand)59 mm
Height (without stand)371.5 mm
Weight (without stand)4.55 kg

Packaging data

5
Package width800 mm
Package depth480 mm
Package height169 mm
Package weight8.55 kg
Package typeBox

Packaging content

4
Stand includedYes
Cables includedAC, DisplayPort, HDMI, USB
Power adapter includedYes
Quick start guideYes

Other features

1
Warranty period3 year(s)

Gegevens van de fabrikant: Open Icecat

Productbeschrijving

The GIGABYTE G27Q20 offers QHD resolution with 200Hz refresh rate and 0.5ms response time for competitive gaming. Features include AMD FreeSync Premium, HDR support, 10-bit color depth, and 94% DCI-P3 coverage. TÜV Rheinland low blue light protection and gaming tools provide comfort and competitive advantage.

Veelgestelde vragen

Waar is GIGABYTE - G27U EK - Computermonitor het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 167,00. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost GIGABYTE - G27U EK - Computermonitor?

Op dit moment € 167,00.

Is dit een goed moment om GIGABYTE - G27U EK - Computermonitor te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is GIGABYTE - G27U EK - Computermonitor op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Monitoren

Meer van Gigabyte

Gigabyte