NL
Alle categorieën
KS Verlichting

KS Verlichting Capital Terras

€ 399,50
bol Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 399,00 bij Nostalux.nl

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. bol Beste beschikbare aanbieding Capital Terras
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 399,50
    Naar de winkel: bol
  2. ● Niet op voorraad Gratis verzending
    € 399,00
    Naar de winkel: Nostalux.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 399,50
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkKS Verlichting
CategorieTuin
Barcode (EAN)8714732671408
Artikelnummer fabrikant6714
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 399,50 – € 399,50
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 399,00
Op Pricuro sinds22 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Een echte topper! Capital Terras XL. Deze prachtige terras lantaarn is een prachtige design buitenlamp die gezien mag worden! Door zijn bijzondere vormgeving is dit een buitenlamp die niet zal misstaan in je tuin of op je terras. Deze buitenlamp is vervaardigd uit aluminium en voorzien van een mat zwarte poedercoating (gepantserde laklaag). Stijlvolle en trendy vormgegeven sokkellamp met een strak design. De Capital Terras XL buitenlamp heeft een E27 fitting. Je kunt dus diverse lichtbronnen gebruiken. Uiteraard is de Capital Terras XL ook LED geschikt! Wordt geleverd met echt glas.Dit…

Lees meer

Een echte topper! Capital Terras XL. Deze prachtige terras lantaarn is een prachtige design buitenlamp die gezien mag worden! Door zijn bijzondere vormgeving is dit een buitenlamp die niet zal misstaan in je tuin of op je terras. Deze buitenlamp is vervaardigd uit aluminium en voorzien van een mat zwarte poedercoating (gepantserde laklaag). Stijlvolle en trendy vormgegeven sokkellamp met een strak design. De Capital Terras XL buitenlamp heeft een E27 fitting. Je kunt dus diverse lichtbronnen gebruiken. Uiteraard is de Capital Terras XL ook LED geschikt! Wordt geleverd met echt glas.Dit product is op aanvraag in verschillende hoogtes leverbaar.

Veelgestelde vragen

Waar is KS Verlichting Capital Terras het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 399,50. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost KS Verlichting Capital Terras?

De prijzen lopen van € 399,50 tot € 399,50.

Is dit een goed moment om KS Verlichting Capital Terras te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is KS Verlichting Capital Terras op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Tuin

Meer van KS Verlichting

KS Verlichting