NL
Alle categorieën
KS Verlichting

KS Verlichting Ninety Muurlamp Brons

€ 169,50
bol Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 169,00 bij Nostalux.nl

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. bol Beste beschikbare aanbieding Ninety Muurlamp Brons
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 169,50
    Naar de winkel: bol
  2. ● Niet op voorraad Gratis verzending
    € 169,00
    Naar de winkel: Nostalux.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 169,00€ 169,25€ 169,50 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 169,50
Laagste
€ 169,00
Gemiddeld
€ 169,33
Hoogste
€ 169,50

Productgegevens

Productgegevens
MerkKS Verlichting
CategorieTuin
Barcode (EAN)8714732770101
Artikelnummer fabrikant7701
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 169,50 – € 169,50
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 169,00
Op Pricuro sinds22 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Een pronkstuk voor aan je wand. Deze Ninety wandlamp uit de Nostalux Industrieel & Vintage lijn is met de hand vervaardigd met als basis materiaal brons en een stolp van echt glas. Het exclusieve design gecombineerd met het hoge afwerkingsniveau pronkt in vele soorten interieurs.

Veelgestelde vragen

Waar is KS Verlichting Ninety Muurlamp Brons het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 169,50. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost KS Verlichting Ninety Muurlamp Brons?

De prijzen lopen van € 169,50 tot € 169,50.

Is dit een goed moment om KS Verlichting Ninety Muurlamp Brons te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is KS Verlichting Ninety Muurlamp Brons op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Tuin

Meer van KS Verlichting

KS Verlichting