NL
Alle categorieën
La Sera

La Sera Lucky 1 Eau De Parfum – 100 ml

  • Inhoud: 100 ml
Bekijk de specificatie
€ 14,49 € 144,90 / 1 l
Bazta + € 7,95 verzendkosten

Tot € 2,96 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 7,95 verzendkosten
    € 14,49 € 144,90 / 1 l Totaal € 22,44
    Naar de winkel: Bazta
  2. ● Op voorraad + € 7,95 verzendkosten
    € 17,45 € 174,50 / 1 l Totaal € 25,40
    Naar de winkel: Brandsaver

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 11,49
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkLa Sera
CategorieParfum
Barcode (EAN)6294021906074
Artikelnummer fabrikantSERA906074
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 11,49 – € 17,45
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 22,44
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud100 ml

Beschrijving van de winkel

La Sera Lucky 1 Eau De Parfum – 100 ml is een elegante en moderne geur met een verfijnde uitstraling. Het parfum combineert frisse, warme en verfijnde noten voor een luxe en langdurige geurbeleving. Ideaal voor wie een stijlvolle parfum zoekt voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden.InformatieMerk: La SeraType: Eau De Parfum / ParfumEigenschappen: 100 ml • Elegante moderne geur • Frisse en warme noten • Langdurige aroma • Stijlvol design • Geschikt voor dagelijks gebruik

Veelgestelde vragen

Waar is La Sera Lucky 1 Eau De Parfum – 100 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Bazta voor € 14,49 (€ 22,44 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost La Sera Lucky 1 Eau De Parfum – 100 ml?

De prijzen lopen van € 11,49 tot € 17,45.

Is dit een goed moment om La Sera Lucky 1 Eau De Parfum – 100 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is La Sera Lucky 1 Eau De Parfum – 100 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van La Sera

La Sera