NL
Alle categorieën
Max Factor

Max Factor Kleurcorrector - Markeerstift

€ 3,29
Bazta + € 2,95 verzendkosten

Tot € 8,66 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 2,95 verzendkosten
    € 3,29 Totaal € 6,24
    Naar de winkel: Bazta
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 11,95
    Naar de winkel: bol
  3. ● Op voorraad + € 7,95 verzendkosten
    € 7,39 Totaal € 15,34
    Naar de winkel: Brandsaver

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 3,29
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkMax Factor
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)0000096091517
Artikelnummer fabrikantHIGHLIGHTSCS47145
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 3,29 – € 11,95
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 6,24
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Max Factor Colour Corrector in de kleur Highlighter is perfect om je huid te verhelderen en je jukbeenderen te accentueren. Gebruik deze corrector stick na het aanbrengen van foundation voor het beste resultaat. Specificaties: Merk: Maxfactor, Type: Corrector, Schaduw: markeerstift, Inhoud: 3,3 g , Gtin: 96091517,

Veelgestelde vragen

Waar is Max Factor Kleurcorrector - Markeerstift het goedkoopst?

Op dit moment bij Bazta voor € 3,29 (€ 6,24 inclusief verzendkosten). We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost Max Factor Kleurcorrector - Markeerstift?

De prijzen lopen van € 3,29 tot € 11,95.

Is dit een goed moment om Max Factor Kleurcorrector - Markeerstift te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Max Factor Kleurcorrector - Markeerstift op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van Max Factor

Max Factor