NL
Alle categorieën
THQ Nordic

PlayStation 4 Video Game THQ Nordic Elex ll

  • Prijs € 13,20 bij 1 winkel
€ 13,20
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 13,20
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 24 oktober om 13:58. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 12,39€ 12,80€ 13,20 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 13,20
Laagste
€ 12,39
Gemiddeld
€ 12,66
Hoogste
€ 13,20

Productgegevens

Productgegevens
MerkTHQ Nordic
CategorieGames
Barcode (EAN)9120080077097
Artikelnummer fabrikant106715508
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 13,20
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

<p><strong>Dit is ELEX 2 voor de Playstation 4. Duik in een enorme, handgemaakte, volledig unieke wereld met meerdere facties en diverse omgevingen in een post-apocalyptisch ‘science fantasy’-universum.</strong><br><br><strong>Het verhaal</strong><br>ELEX II is het vervolg op ELEX, de vintage open-wereld role-playing-ervaring van de bekroonde makers van de Gothic en Risen-serie, Piranha Bytes. ELEX II keert terug naar de post-apocalyptische Science Fantasy-wereld van Magalan - met enorme omgevingen die met ongeëvenaarde vrijheid kunnen worden verkend via jetpack, waarbij je het epische…

Lees meer

<p><strong>Dit is ELEX 2 voor de Playstation 4. Duik in een enorme, handgemaakte, volledig unieke wereld met meerdere facties en diverse omgevingen in een post-apocalyptisch ‘science fantasy’-universum.</strong><br><br><strong>Het verhaal</strong><br>ELEX II is het vervolg op ELEX, de vintage open-wereld role-playing-ervaring van de bekroonde makers van de Gothic en Risen-serie, Piranha Bytes. ELEX II keert terug naar de post-apocalyptische Science Fantasy-wereld van Magalan - met enorme omgevingen die met ongeëvenaarde vrijheid kunnen worden verkend via jetpack, waarbij je het epische verhaal zich laat voltrekken zoals jij dat wilt.</p> <p>Enkele jaren nadat Jax de Hybrid versloeg, komt er een nieuwe dreiging uit de lucht, die de gevaarlijke krachten van de duistere Elex ontketent en al het leven op de planeet in gevaar brengt. Om de vrede op Magalan en de veiligheid van zijn eigen familie te verdedigen, moet Jax op een missie gaan om de facties ervan te overtuigen zich te verenigen tegen de indringers.<br><br></p> <h3>Kenmerken</h3> <ul> <li>Verken de planeet Magalan met ongekende vrijheid, gebruik je vertrouwde jetpack om de kaart te doorkruisen en zelfs te vliegen!</li> <li>Werk samen met een bewoonde wereld vol unieke NPC's die onthouden wat je hebt gedaan en dienovereenkomstig reageren</li> <li>NPC's zullen zich bij je groep voegen of deze verlaten, afhankelijk van hoe je je gedraagt en kunnen worden gedood, wat allemaal een effect op het verhaal zal hebben</li> <li>Neem deel aan vloeiende gevechten van dichtbij en op afstand met een enorm verbeterd besturingssysteem</li> <li>Ervaar een verhaal waarin je acties gevolgen hebben, en dompel je onder in een wereld van morele beslissingen</li> </ul>

Veelgestelde vragen

Waar is PlayStation 4 Video Game THQ Nordic Elex ll het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 13,20. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost PlayStation 4 Video Game THQ Nordic Elex ll?

Op dit moment € 13,20.

Is dit een goed moment om PlayStation 4 Video Game THQ Nordic Elex ll te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is PlayStation 4 Video Game THQ Nordic Elex ll op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Games

Meer van THQ Nordic

THQ Nordic