NL
Alle categorieën
PLUS JAPAN

PLUS JAPAN privacy roller stamp standaard wit

  • Prijs € 18,05 bij 1 winkel
€ 18,05
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 18,05
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 17,69€ 17,87€ 18,05 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 18,05
Laagste
€ 17,69
Gemiddeld
€ 17,87
Hoogste
€ 18,05

Productgegevens

Productgegevens
MerkPLUS JAPAN
CategorieKantoorartikelen
Barcode (EAN)4977564525057
Artikelnummer fabrikantIS500CMWH
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 18,05
Op Pricuro sinds14 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

PLUS JAPAN privacy roller stamp standaard wit<br /><br />navulbare Privacy tempel, maken gegevens onleesbaar,<br />vertrouwelijke informatie, inkt volstaat m 50,<br />Inkt kleur: zwart, met snap voor het lamineren,<br />Rolbreedte: 26 mm, afmetingen: (B) x 47 (T) 3

Veelgestelde vragen

Waar is PLUS JAPAN privacy roller stamp standaard wit het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 18,05. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost PLUS JAPAN privacy roller stamp standaard wit?

Op dit moment € 18,05.

Is dit een goed moment om PLUS JAPAN privacy roller stamp standaard wit te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is PLUS JAPAN privacy roller stamp standaard wit op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Kantoorartikelen

Meer van PLUS JAPAN

PLUS JAPAN