NL
Alle categorieën
Real Techniques

Real Techniques Holiday Base Basics Penselen Set

€ 26,99
Flaconi.nl Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 23,60 bij Notino

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 26,99
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 23,60 Totaal € 27,05
    Naar de winkel: Notino

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 23,60
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkReal Techniques
CategorieMake-up
Barcode (EAN)0079625460193
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 23,60 – € 26,99
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 26,99
Op Pricuro sinds5 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Real Techniques Holiday Base Basics, 7 st, Make-up penselen sets voor Vrouwen , Heb je het gevoel dat je niet het gewenste resultaat bereikt als je foundation aanbrengt met je vingers of een kwast? Probeer eens een alternatief voor klassieke kwasten. Met het make-upsponsje Real Techniques Holiday Base Basics breng je je foundation perfect aan met een professioneel ogend resultaat. Je kunt er alle huidimperfecties mee camoufleren en het resultaat ziet er veel natuurlijker uit dan wanneer je je opmaakt met je vingers. De vorm past zich aan je gezicht aan en zorgt dat het product in alle…

Lees meer

Real Techniques Holiday Base Basics, 7 st, Make-up penselen sets voor Vrouwen , Heb je het gevoel dat je niet het gewenste resultaat bereikt als je foundation aanbrengt met je vingers of een kwast? Probeer eens een alternatief voor klassieke kwasten. Met het make-upsponsje Real Techniques Holiday Base Basics breng je je foundation perfect aan met een professioneel ogend resultaat. Je kunt er alle huidimperfecties mee camoufleren en het resultaat ziet er veel natuurlijker uit dan wanneer je je opmaakt met je vingers. De vorm past zich aan je gezicht aan en zorgt dat het product in alle plooien komt. Het superfijne oppervlak zorgt ervoor dat je een minimale hoeveelheid foundation gelijkmatig en precies kunt aanbrengen. Inhoud van de set: RT200 Expert Face Brush Gezicht Penseel 1 st RT210 Expert Concealer Brush Penseel voor Concealer 1 st Miracle Complexion Sponge Make-up Sponsje 1 st Miracle Powder Puffs poedersponsje 3 st Etui 1 st Kenmerken: geeft het schminken een professionele look Het resultaat is een gladde afwerking zorgt voor een comfortabele toepassing ook in de gezichtsplooien applicator van fijn schuim voor het aanbrengen van crèmeachtige producten voor het aanbrengen van poederachtige producten heeft fijne haren Ingrediënten: veganistisch product Hoe te gebruiken: Bevochtig de spons voor gebruik. Breng make-up, basis of concealer op een spons aan en wrijf het zachtjes uit over je gezicht. Gebruik voor de baking techniek je sponsje om een grote hoeveelheid los poeder aan te brengen, vooral onder je ogen. Veeg het overtollige poeder na een tijdje weg met een kwast. Neem een kleine hoeveelheid make-up op het penseel en breng deze naar behoefte aan op je gezicht.

Veelgestelde vragen

Waar is Real Techniques Holiday Base Basics Penselen Set het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 26,99. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Real Techniques Holiday Base Basics Penselen Set?

De prijzen lopen van € 23,60 tot € 26,99.

Is dit een goed moment om Real Techniques Holiday Base Basics Penselen Set te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Real Techniques Holiday Base Basics Penselen Set op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Make-up

Meer van Real Techniques

Real Techniques