NL
Alle categorieën
Tiny Love

Tiny Love Dubbelzijdig Eerste Boek Meadow Days

€ 13,99
Bazta + € 2,95 verzendkosten

Tot € 1,50 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 2,95 verzendkosten
    € 13,99 Totaal € 16,94
    Naar de winkel: Bazta
  2. ● Op voorraad + € 7,95 verzendkosten
    € 15,49 Totaal € 23,44
    Naar de winkel: Brandsaver

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 24 oktober om 13:58. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 13,99€ 14,49€ 14,99 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 13,99
Laagste
€ 13,99
Gemiddeld
€ 14,32
Hoogste
€ 14,99

Productgegevens

Productgegevens
MerkTiny Love
CategorieSpeelgoed & spellen
Barcode (EAN)7290108861990
Artikelnummer fabrikantTLBOK02
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 13,99 – € 15,49
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 16,94
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Het Tiny Love Dubbelzijdig Eerste Boek Meadow Days is een zacht en interactief activiteitenboek, speciaal ontworpen als het eerste boekje van je baby. Het dubbelzijdige ontwerp biedt twee speelwerelden: een hoog-contrastzijde voor jonge baby’s en een kleurrijke zijde met texturen en sensorische elementen. Het boek stimuleert zintuiglijke ontwikkeling, fijne motoriek en nieuwsgierigheid door spel.InformatieMerk: Tiny LoveType: Interactief activiteitenboek / BabyleluEigenschappen: Dubbelzijdig ontwerp • Hoog contrast & kleurrijke pagina’s • Zachte texturen & sensorische elementen • Stimuleert…

Lees meer

Het Tiny Love Dubbelzijdig Eerste Boek Meadow Days is een zacht en interactief activiteitenboek, speciaal ontworpen als het eerste boekje van je baby. Het dubbelzijdige ontwerp biedt twee speelwerelden: een hoog-contrastzijde voor jonge baby’s en een kleurrijke zijde met texturen en sensorische elementen. Het boek stimuleert zintuiglijke ontwikkeling, fijne motoriek en nieuwsgierigheid door spel.InformatieMerk: Tiny LoveType: Interactief activiteitenboek / BabyleluEigenschappen: Dubbelzijdig ontwerp • Hoog contrast & kleurrijke pagina’s • Zachte texturen & sensorische elementen • Stimuleert zintuigen & motoriek • Makkelijk vast te houden

Veelgestelde vragen

Waar is Tiny Love Dubbelzijdig Eerste Boek Meadow Days het goedkoopst?

Op dit moment bij Bazta voor € 13,99 (€ 16,94 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Tiny Love Dubbelzijdig Eerste Boek Meadow Days?

De prijzen lopen van € 13,99 tot € 15,49.

Is dit een goed moment om Tiny Love Dubbelzijdig Eerste Boek Meadow Days te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Tiny Love Dubbelzijdig Eerste Boek Meadow Days op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Speelgoed & spellen

Meer van Tiny Love

Tiny Love