NL
Alle categorieën
Wilkinson Sword

Wilkinson Sword Classic - 5 Mesjes

  • Prijs € 4,89 bij 1 winkel
€ 4,89
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 4,89
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 4,89
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkWilkinson Sword
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)4027800011209
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 4,89
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Wilkinson Sword Classic combineert eenvoud met een klassieke vormgeving en met de hedendaagse prestaties. De scheerhouder maakt gebruik van de dubbele mes technologie. Deze mesjes zijn minder geschikt voor een zware baardgroei.

Veelgestelde vragen

Waar is Wilkinson Sword Classic - 5 Mesjes het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 4,89. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost Wilkinson Sword Classic - 5 Mesjes?

Op dit moment € 4,89.

Is dit een goed moment om Wilkinson Sword Classic - 5 Mesjes te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Wilkinson Sword Classic - 5 Mesjes op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van Wilkinson Sword

Wilkinson Sword