NL
Alle categorieën
XBC

XBC Aqueous Cream - 500 ml

  • Prijs € 9,54 bij 1 winkel
Bekijk de specificatie
€ 9,54 € 19,08 / 1 l
bol Gratis verzending
Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

Aanbieding

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 9,54 € 19,08 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 9,54
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkXBC
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)5060120166517
Winkels vergeleken1
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 9,54
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Gegevens van de winkels

1
InhoudXBC Aqueous Cream - 500 ml

Beschrijving van de winkel

XBC Aqueous Cream - 500 ml, Deze crème zorgt voor verlichting van een droge huid. Het verzacht, verzorgt en hydrateert. Het is geur vrij en lanoline vrij. XBC Aqueous Cream kan worden gebruikt om de huid te kalmeren en te hydrateren. Ook kan u het gebruiken als reinigingsmiddel in plaats van zeep, hierdoor heeft u een mildere reiniging voor de huid. Inhoud: XBC Aqueous Cream - 500 ml

Veelgestelde vragen

Waar is XBC Aqueous Cream - 500 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 9,54. We vergelijken één aanbieding.

Wat kost XBC Aqueous Cream - 500 ml?

Op dit moment € 9,54.

Is dit een goed moment om XBC Aqueous Cream - 500 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is XBC Aqueous Cream - 500 ml op voorraad?

Ja, één winkel heeft het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van XBC

XBC