NL
Alle categorieën
Annabelle Minerals

Annabelle Minerals - Coverage Mineral Foundation - 4g – 579432

€ 11,92
Notino + € 3,45 verzendkosten

Tot € 10,07 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 11,92 Totaal € 15,37
    Naar de winkel: Notino
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 21,99
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 11,92€ 11,92€ 11,92 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 11,92
Laagste
€ 11,92
Gemiddeld
€ 11,92
Hoogste
€ 11,92

Productgegevens

Productgegevens
MerkAnnabelle Minerals
CategorieMake-up
Barcode (EAN)5902596579432
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 11,92 – € 21,99
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 15,37
Op Pricuro sinds6 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

<p>De <b>Annabelle Minerals Mineral Coverage Mineral Foundation</b> is een baanbrekend product dat zorgt voor een vlekkeloze teint en een natuurlijke uitstraling. Deze minerale foundation is de perfecte keuze voor een stralende huid, zonder concessies te doen aan kwaliteit en gezondheid. De perfecte combinatie tussen make-up, verzorging en duurzaamheid heeft ertoe geleid dat deze foundation maar liefst vier prijzen heeft gewonnen! Dankzij de unieke lichtgewicht formule voelt de foundation comfortabel aan op de huid. Onzuiverheden en vlekjes zijn niet meer zichtbaar door de goede opbouwbare…

Lees meer

<p>De <b>Annabelle Minerals Mineral Coverage Mineral Foundation</b> is een baanbrekend product dat zorgt voor een vlekkeloze teint en een natuurlijke uitstraling. Deze minerale foundation is de perfecte keuze voor een stralende huid, zonder concessies te doen aan kwaliteit en gezondheid. De perfecte combinatie tussen make-up, verzorging en duurzaamheid heeft ertoe geleid dat deze foundation maar liefst vier prijzen heeft gewonnen! Dankzij de unieke lichtgewicht formule voelt de foundation comfortabel aan op de huid. Onzuiverheden en vlekjes zijn niet meer zichtbaar door de goede opbouwbare dekking. </p> <p> </p> <b>Wat zijn de belangrijkste kenmerken van de </b> <b>Annabelle Minerals Mineral Coverage Mineral Foundation?</b> <p>De Coverage Mineral Foundation is wat ons betreft een absolute prijswinnaar. Een duurzame, natuurlijke foundation die vlekkeloze resultaten</p>

Veelgestelde vragen

Waar is Annabelle Minerals - Coverage Mineral Foundation - 4g – 579432 het goedkoopst?

Op dit moment bij Notino voor € 11,92 (€ 15,37 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Annabelle Minerals - Coverage Mineral Foundation - 4g – 579432?

De prijzen lopen van € 11,92 tot € 21,99.

Is dit een goed moment om Annabelle Minerals - Coverage Mineral Foundation - 4g – 579432 te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Annabelle Minerals - Coverage Mineral Foundation - 4g – 579432 op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Make-up

Meer van Annabelle Minerals

Annabelle Minerals