NL
Alle categorieën
Bondi Sands

Bondi Sands - Everyday Face Fluid SPF50+ - 50ml

  • Inhoud: 50 ml
Bekijk de specificatie
€ 11,60 € 232,00 / 1 l
Notino + € 3,45 verzendkosten

Tot € 4,90 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 11,60 € 232,00 / 1 l Totaal € 15,05
    Naar de winkel: Notino
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 16,50 € 330,00 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 11,60€ 11,60€ 11,60 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 11,60
Laagste
€ 11,60
Gemiddeld
€ 11,60
Hoogste
€ 11,60

Productgegevens

Productgegevens
MerkBondi Sands
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)0810020176391
Artikelnummer fabrikant63990
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 11,60 – € 16,50
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 15,05
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud50 ml

Beschrijving van de winkel

<h3>Bondi Sands Everyday Face Fluid SPF50+ Fragrance Free - 50 ml</h3> <p>Op zoek naar de perfecte zonbescherming voor je gezicht? Dan is de Bondi Sands Everyday Face Fluid SPF 50+ Fragrance Free van 50 ml precies wat je nodig hebt! Deze ongeparfumeerde moisturiser beschermt je huid tegen UVA- en UVB-stralen, is hydraterend en verstopt je poriën niet. Het is dermatologisch getest en geschikt voor de gevoelige huid.</p> <ul> <li>UVA- en UVB-bescherming</li> <li>Parfumvrij</li> <li>Bevat vitamine E</li> <li>Hydraterend</li> <li>Niet-comedogeen – verstopt de poriën niet</li> <li>Dermatologisch…

Lees meer

<h3>Bondi Sands Everyday Face Fluid SPF50+ Fragrance Free - 50 ml</h3> <p>Op zoek naar de perfecte zonbescherming voor je gezicht? Dan is de Bondi Sands Everyday Face Fluid SPF 50+ Fragrance Free van 50 ml precies wat je nodig hebt! Deze ongeparfumeerde moisturiser beschermt je huid tegen UVA- en UVB-stralen, is hydraterend en verstopt je poriën niet. Het is dermatologisch getest en geschikt voor de gevoelige huid.</p> <ul> <li>UVA- en UVB-bescherming</li> <li>Parfumvrij</li> <li>Bevat vitamine E</li> <li>Hydraterend</li> <li>Niet-comedogeen – verstopt de poriën niet</li> <li>Dermatologisch getest</li> <li>Geschikt voor de gevoelige huid</li> </ul> <p><strong>UVA- en UVB-bescherming</strong>: Bondi Sands Everyday Face Fluid SPF 50+ Fragrance Free biedt uitstekende bescherming tegen schadelijke UV-stralen.</p> <p><strong>Parfumvrij</strong>: Deze face fluid is perfect voor mensen met een gevoelige huid, omdat het vrij is van irriterende parfums.</p> <p><strong>Hydraterend</strong>: De formule met vitamine E zorgt voor hydratatie en houdt je huid gezond en stralend.</p> <h3>Voordelen</h3> <ul> <li>Bescherm je huid tegen schadelijke stralen met SPF 50+.</li> <li>Geen last van vervelende geuren, want het is geurloos!</li> <li>Voed je huid met vitamine E voor een stralende look.</li> <li>Houd je huid gehydrateerd en fris de hele dag door.</li> <li>Geen verstopte poriën met deze niet-comedogene formule.</li> <li>Laat je huid ademen terwijl je toch beschermd bent.</li> <li>Geschikt voor de gevoelige huid, dermatologisch getest.</li> <li>Koop het gemakkelijk online voor een zorgeloze verzorging.</li> </ul> <h3>Meest gestelde vragen</h3> <h3>Is de Bondi Sands Everyday Face Fluid SPF 50+ geurloos?</h3> <p>Ja, deze gezichtsfluid is geurloos, ideaal voor mensen die gevoelig zijn voor geuren of liever geen parfum op hun gezicht gebruiken.</p> <h3>Biedt deze gezichtsfluid voldoende bescherming tegen schadelijke UVA- en UVB-stralen?</h3> <p>Absoluut! De Bondi Sands Everyday Face F

Veelgestelde vragen

Waar is Bondi Sands - Everyday Face Fluid SPF50+ - 50ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Notino voor € 11,60 (€ 15,05 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Bondi Sands - Everyday Face Fluid SPF50+ - 50ml?

De prijzen lopen van € 11,60 tot € 16,50.

Is dit een goed moment om Bondi Sands - Everyday Face Fluid SPF50+ - 50ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Bondi Sands - Everyday Face Fluid SPF50+ - 50ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van Bondi Sands

Bondi Sands