NL
Alle categorieën
Captain Fawcett

Captain Fawcett Eau de Parfum Nebula

€ 77,90 € 1.558,00 / 1 l
Notino + € 3,45 verzendkosten

Tot € 16,93 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 77,90 € 1.558,00 / 1 l Totaal € 81,35
    Naar de winkel: Notino
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 94,83 € 1.896,60 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 77,90€ 77,90€ 77,90 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 77,90
Laagste
€ 77,90
Gemiddeld
€ 77,90
Hoogste
€ 77,90

Productgegevens

Productgegevens
MerkCaptain Fawcett
CategorieParfum
Barcode (EAN)5060338442779
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 77,90 – € 94,83
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 81,35
Op Pricuro sinds5 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

<p>Captain Fawcett Nebula Eau de Parfum is ontwikkeld in samenwerking met gitarist John Petrucci en is een verfijnde, houtachtig aromatische herengeur met een krachtige en elegante uitstraling. Deze bekroonde geur opent fris en sprankelend, waarna warme houtnoten, kruidige accenten en een sensuele basis zorgen voor een langdurige en karaktervolle geurbeleving.</p> <p>Bij iedere flacon ontvang je bovendien een exclusieve John Petrucci Special Edition geëmailleerde pin in galactisch zwart en zilver. Nebula Eau de Parfum werd bekroond met de Silver Award tijdens de Pure Beauty Awards 2024 in de…

Lees meer

<p>Captain Fawcett Nebula Eau de Parfum is ontwikkeld in samenwerking met gitarist John Petrucci en is een verfijnde, houtachtig aromatische herengeur met een krachtige en elegante uitstraling. Deze bekroonde geur opent fris en sprankelend, waarna warme houtnoten, kruidige accenten en een sensuele basis zorgen voor een langdurige en karaktervolle geurbeleving.</p> <p>Bij iedere flacon ontvang je bovendien een exclusieve John Petrucci Special Edition geëmailleerde pin in galactisch zwart en zilver. Nebula Eau de Parfum werd bekroond met de Silver Award tijdens de Pure Beauty Awards 2024 in de categorie Best New Fragrance.</p> <h3>Voordelen</h3> <p>• Luxe Eau de Parfum met langdurige geurbeleving<br />• Frisse opening van bergamot en rozemarijn<br />• Hart met elegante florale accenten<br />• Warme basis van guaiac hout, cederhout en ambergris<br />• Inclusief exclusieve John Petrucci Special Edition enamel pin<br />• Bekroond met Silver bij de Pure Beauty Awards 2024<br />• Luxe glazen flacon van 50 ml</p> <h3>Geurnoten</h3> <p><strong>Topnoten</strong><br />• Bergamot<br />• Rozemarijn</p> <p><strong>Hartnoten</strong><br />• Florale noten</p> <p><strong>Basisnoten</strong><br />• Guaiac hout<br />• Cederhout<br />• Ambergris</p> <h3>Gebruiksaanwijzing</h3> <p>Verstuif de Eau de Parfum op de warme plekken van het lichaam, zoals de hals, polsen en achter de oren. Vermijd wrijven na het aanbrengen zodat de geur zich optimaal kan ontwikkelen.</p> <h3>Ingrediënten</h3> <p>Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Farnesol.</p> <h3>Inhoud</h3> <p>• 50 ml</p> <p>Captain Fawcett Nebula Eau de Parfum is de ideale geur voor mannen die houden van een onderscheidend parfum met frisse citrus, warme houttonen en een verfijnde, mysterieuze uitstraling. Perfect voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.</p>

Veelgestelde vragen

Waar is Captain Fawcett Eau de Parfum Nebula het goedkoopst?

Op dit moment bij Notino voor € 77,90 (€ 81,35 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Captain Fawcett Eau de Parfum Nebula?

De prijzen lopen van € 77,90 tot € 94,83.

Is dit een goed moment om Captain Fawcett Eau de Parfum Nebula te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Captain Fawcett Eau de Parfum Nebula op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van Captain Fawcett

Captain Fawcett