NL
Alle categorieën
Coach

Coach Eau de Parfum Spray 30 ml

  • Inhoud: 30 ml
Bekijk de specificatie
€ 32,99 € 1.099,67 / 1 l
bol Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 31,50 bij Notino

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. bol Beste beschikbare aanbieding Coach Eau de Parfum Spray 30 ml
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 32,99 € 1.099,67 / 1 l
    Naar de winkel: bol
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 31,50 € 1.050,00 / 1 l Totaal € 34,95
    Naar de winkel: Notino

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 31,50
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkCoach
CategorieParfum
Barcode (EAN)3386460078320
Artikelnummer fabrikant37419
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 31,50 – € 32,99
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 32,99
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud30 ml

Beschrijving van de winkel

Coach Eau de Parfum Spray 30 ml<p>Een overheerlijke fruitige, bloemige geur van Coach. Maak hiermee een onvergetelijke indruk door heerlijk te ruiken!</p><ul><li>Heerlijke, fruitige, bloemige geur voor dames</li><li>Lekker voor jezelf, maar ook perfect als cadeau!</li></ul><h3>Geurnoten</h3><p><strong>Topnoten:</strong> frambozen, rozxe peper en peer<br /><strong>Hartnoten: </strong>Turkse roosabolue, gardenia en cyclamen<br /><strong>Basisnoten: </strong>suede-muskus, sandelhout en cashmeran</p>

Veelgestelde vragen

Waar is Coach Eau de Parfum Spray 30 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 32,99. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Coach Eau de Parfum Spray 30 ml?

De prijzen lopen van € 31,50 tot € 32,99.

Is dit een goed moment om Coach Eau de Parfum Spray 30 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Coach Eau de Parfum Spray 30 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van Coach

Coach