NL
Alle categorieën
David Beckham

David Beckham Refined Wood Eau de Parfum 100 ml

  • Inhoud: 100 ml
Bekijk de specificatie
€ 21,90 € 219,00 / 1 l
Notino + € 3,45 verzendkosten

Tot € 6,79 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 21,90 € 219,00 / 1 l Totaal € 25,35
    Naar de winkel: Notino
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 28,69 € 286,90 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 21,90€ 21,90€ 21,90 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 21,90
Laagste
€ 21,90
Gemiddeld
€ 21,90
Hoogste
€ 21,90

Productgegevens

Productgegevens
MerkDavid Beckham
CategorieParfum
Barcode (EAN)3616302780051
Artikelnummer fabrikant67037
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 21,90 – € 28,69
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 25,35
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud100 ml

Beschrijving van de winkel

David Beckham Eau de Parfum Refined Wood <p>David Beckham Geuren - Parfum Heren: Op zoek naar een heerlijke parfum voor heren? Kies dan voor de herengeur van David Beckham! Een creatie rond iconische parfumingrediënten onderstreept door een warm orris &amp; tonka thema. <br>De David Beckham Refined Wood Eau de Parfum is een sensuele, warme geur doordrenkt met een mix van specerijen, geïnspireerd door de verkenning van vreemde oorden. Een ode aan de reizen en ontdekkingen, waarbij de reis de beloning is.</p> <ul> <li>Geïnspireerd door de verkenning van vreemde oorden</li> <li>Heerlijke, warme…

Lees meer

David Beckham Eau de Parfum Refined Wood <p>David Beckham Geuren - Parfum Heren: Op zoek naar een heerlijke parfum voor heren? Kies dan voor de herengeur van David Beckham! Een creatie rond iconische parfumingrediënten onderstreept door een warm orris &amp; tonka thema. <br>De David Beckham Refined Wood Eau de Parfum is een sensuele, warme geur doordrenkt met een mix van specerijen, geïnspireerd door de verkenning van vreemde oorden. Een ode aan de reizen en ontdekkingen, waarbij de reis de beloning is.</p> <ul> <li>Geïnspireerd door de verkenning van vreemde oorden</li> <li>Heerlijke, warme geur</li> <li>Ook leuk als cadeau!</li> </ul> <p><strong>Topnoten:</strong> Kardemom, Cedrat, Clary Sage. <br><strong>Hartnoten: </strong>Orris, Lavendel, Gernium. Basisnoten: Tonka-, Cederhout, Vetiver. </p>

Veelgestelde vragen

Waar is David Beckham Refined Wood Eau de Parfum 100 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Notino voor € 21,90 (€ 25,35 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost David Beckham Refined Wood Eau de Parfum 100 ml?

De prijzen lopen van € 21,90 tot € 28,69.

Is dit een goed moment om David Beckham Refined Wood Eau de Parfum 100 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is David Beckham Refined Wood Eau de Parfum 100 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van David Beckham

David Beckham