NL
Alle categorieën
Hugo Boss

Hugo Boss The Scent douchegel

€ 17,20 € 114,67 / 1 l
Flaconi.nl + € 3,95 verzendkosten

Tot € 11,79 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 17,20 € 114,67 / 1 l Totaal € 21,15
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 28,99 € 193,27 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 17,01€ 17,11€ 17,20 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 17,20
Laagste
€ 17,01
Gemiddeld
€ 17,14
Hoogste
€ 17,20

Productgegevens

Productgegevens
MerkHugo Boss
CategorieLichaamsverzorging
Barcode (EAN)0737052992860
Artikelnummer fabrikant66433
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 17,20 – € 28,99
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 21,15
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

- BAAS OVER DE GEUR - CHARISMATISCH, VERLEIDELIJK, FASCINEREND Alle zintuigen spelen een belangrijke rol bij een charismatische uitstraling . BOSS THE SCENT spreekt al deze zintuigen aan en verleidt met zijn buitengewone geurcompositie . Het parfum fascineert door het gebruik van een unieke geur uit Afrika , het afrodisiacum maninka fruit , dat doet denken aan een mix van passievrucht en rum. In de topnoot zorgt gember voor een temperamentvolle eerste indruk . In de hartnoot omhullen de verleidelijke geur van maninka fruit en de elegante geur van lavendel de huid met pure sensualiteit . In…

Lees meer

- BAAS OVER DE GEUR - CHARISMATISCH, VERLEIDELIJK, FASCINEREND Alle zintuigen spelen een belangrijke rol bij een charismatische uitstraling . BOSS THE SCENT spreekt al deze zintuigen aan en verleidt met zijn buitengewone geurcompositie . Het parfum fascineert door het gebruik van een unieke geur uit Afrika , het afrodisiacum maninka fruit , dat doet denken aan een mix van passievrucht en rum. In de topnoot zorgt gember voor een temperamentvolle eerste indruk . In de hartnoot omhullen de verleidelijke geur van maninka fruit en de elegante geur van lavendel de huid met pure sensualiteit . In de basis zorgen intense leerakkoorden voor een mannelijke noot en laten een blijvende, onmiskenbare indruk achter .

Veelgestelde vragen

Waar is Hugo Boss The Scent douchegel het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 17,20 (€ 21,15 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Hugo Boss The Scent douchegel?

De prijzen lopen van € 17,20 tot € 28,99.

Is dit een goed moment om Hugo Boss The Scent douchegel te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Hugo Boss The Scent douchegel op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Lichaamsverzorging

Meer van Hugo Boss

Hugo Boss