NL
Alle categorieën
Karcher

Kärcher K3 Classic

€ 89,00
bol Gratis verzending

Tot € 52,09 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. bol Laagste prijs Kärcher K3 Classic
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 89,00
    Naar de winkel: bol
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 141,09
    Naar de winkel: Toolstation.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 89,00€ 89,00€ 89,00 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 89,00
Laagste
€ 89,00
Gemiddeld
€ 89,00
Hoogste
€ 89,00

Productgegevens

Productgegevens
MerkKarcher
CategorieTuin
Barcode (EAN)4066529041364
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 89,00 – € 141,09
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 89,00
Op Pricuro sinds6 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

* Compact design * Quick connect aansluiting * Accessoire en hogdrukslang opslag aan het toestel * Handvat voor transport * Compact design * Quick connect aansluiting * Accessoire en hogdrukslang opslag aan het toestel * Handvat voor transport

Veelgestelde vragen

Waar is Kärcher K3 Classic het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 89,00. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Kärcher K3 Classic?

De prijzen lopen van € 89,00 tot € 141,09.

Is dit een goed moment om Kärcher K3 Classic te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Kärcher K3 Classic op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Tuin

Meer van Karcher

Karcher