NL
Alle categorieën
Lancome

Lancôme Bocage Deodorantspray, 125 ml

  • Inhoud: 125 ml
Bekijk de specificatie
€ 25,50 € 204,00 / 1 l
Flaconi.nl Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 24,00 bij Notino

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. Flaconi.nl Beste beschikbare aanbieding Lancôme Bocage Deodorantspray, 125 ml
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 25,50 € 204,00 / 1 l
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 24,00 € 192,00 / 1 l Totaal € 27,45
    Naar de winkel: Notino

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 24,00€ 24,75€ 25,50 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 25,50
Laagste
€ 24,00
Gemiddeld
€ 24,75
Hoogste
€ 25,50

Productgegevens

Productgegevens
MerkLancome
CategorieLichaamsverzorging
Barcode (EAN)3147758051216
Artikelnummer fabrikantL87486
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 25,50 – € 27,12
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 25,50
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud125 ml

Beschrijving van de winkel

De delicate Douceur Bocage droge deodorant spray wordt in één beweging op de huid verstoven en omhult deze als een wolk. Praktisch en precies, geeft onmiddellijk een gevoel van frisheid en welzijn. Het deodoriserende effect is onmiddellijk en houdt onbeperkt aan! Deze alcoholvrije, delicate droge deodorantspray met zijdezachte, gladmakende plantenextracten is bijzonder geschikt voor de gevoelige huid of na het ontharen. De formule, die aluminiumzouten bevat, heeft anti-transpirante eigenschappen die bijzonder lang aanhouden dankzij het DEO-RELAIS systeem. Maximale hygiëne...met maximale…

Lees meer

De delicate Douceur Bocage droge deodorant spray wordt in één beweging op de huid verstoven en omhult deze als een wolk. Praktisch en precies, geeft onmiddellijk een gevoel van frisheid en welzijn. Het deodoriserende effect is onmiddellijk en houdt onbeperkt aan! Deze alcoholvrije, delicate droge deodorantspray met zijdezachte, gladmakende plantenextracten is bijzonder geschikt voor de gevoelige huid of na het ontharen. De formule, die aluminiumzouten bevat, heeft anti-transpirante eigenschappen die bijzonder lang aanhouden dankzij het DEO-RELAIS systeem. Maximale hygiëne...met maximale mildheid! - Voor een natuurlijk huidgevoel zonder spanning - Zachte deodorant - Geschikt voor de gevoelige huid

Veelgestelde vragen

Waar is Lancôme Bocage Deodorantspray, 125 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 25,50. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Lancôme Bocage Deodorantspray, 125 ml?

De prijzen lopen van € 25,50 tot € 27,12.

Is dit een goed moment om Lancôme Bocage Deodorantspray, 125 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Lancôme Bocage Deodorantspray, 125 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Lichaamsverzorging

Meer van Lancome

Lancome