NL
Alle categorieën
Lancome

Lancôme Tonique Douceur Toner, 400 ml

  • Inhoud: 400 ml
Bekijk de specificatie
€ 41,65 € 104,13 / 1 l
Flaconi.nl Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 40,50 bij Notino

Tot € 14,32 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. Flaconi.nl Beste beschikbare aanbieding Lancôme Tonique Douceur Toner, 400 ml
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 41,65 € 104,13 / 1 l
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 40,50 € 101,25 / 1 l Totaal € 43,95
    Naar de winkel: Notino
  3. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 55,97 € 139,92 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 40,50
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkLancome
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)3147758030235
Artikelnummer fabrikantL5449503
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 40,50 – € 55,97
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 41,65
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud400 ml

Beschrijving van de winkel

<h3>Ontdek Lancôme Tonique Douceur - Hydraterende Reinigingslotion - Verrijkt met plantextracten - 400 ml </h3> <p>Tonique Douceur is een verfrissende lotion die de finishing touch vormt van je make-up verwijderingsritueel.<br>De lotion is speciaal ontwikkeld voor de normale tot gemengde huid en is verrijkt met plantenextracten om de huidtextuur in alle zachtheid te verstevigen en te verfijnen, terwijl vuildeeltjes worden verwijderd. <br>Je huid is klaar voor jouw dagelijkse huidverzorgingsroutine.</p> <h3>Kenmerken: </h3> <p>• Verzachtende hydraterende lotion<br>• Voor de normale tot…

Lees meer

<h3>Ontdek Lancôme Tonique Douceur - Hydraterende Reinigingslotion - Verrijkt met plantextracten - 400 ml </h3> <p>Tonique Douceur is een verfrissende lotion die de finishing touch vormt van je make-up verwijderingsritueel.<br>De lotion is speciaal ontwikkeld voor de normale tot gemengde huid en is verrijkt met plantenextracten om de huidtextuur in alle zachtheid te verstevigen en te verfijnen, terwijl vuildeeltjes worden verwijderd. <br>Je huid is klaar voor jouw dagelijkse huidverzorgingsroutine.</p> <h3>Kenmerken: </h3> <p>• Verzachtende hydraterende lotion<br>• Voor de normale tot gemengde huid<br>• Verrijkt met plantenextracten<br>• Verfijnt de huidtextuur<br>• Verstevigt de huid<br><br></p> <p><strong>Gebuiksaanwijzing:</strong><br>Gebruik 's ochtends en/of 's avonds om je reinigingsroutine compleet te maken. Aanbrengen met een wattenschijfje na reiniging met een Lancôme cleanser.<br><br></p> <h3>SHARE HAPPINESS WITH LANCÔME</h3>

Veelgestelde vragen

Waar is Lancôme Tonique Douceur Toner, 400 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 41,65. We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost Lancôme Tonique Douceur Toner, 400 ml?

De prijzen lopen van € 40,50 tot € 55,97.

Is dit een goed moment om Lancôme Tonique Douceur Toner, 400 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Lancôme Tonique Douceur Toner, 400 ml op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van Lancome

Lancome