NL
Alle categorieën
Maria Nila

Maria Nila - Luminous Colour Masque - 250 ml

  • Inhoud: 250 ml
Bekijk de specificatie
€ 17,36 € 69,44 / 1 l
Flaconi.nl + € 3,95 verzendkosten

Tot € 12,18 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 17,36 € 69,44 / 1 l Totaal € 21,31
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 29,54 € 118,16 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 17,36
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkMaria Nila
CategorieLichaamsverzorging
Barcode (EAN)7391681036222
Artikelnummer fabrikant3622
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 17,36 – € 29,54
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 21,31
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud250 ml

Beschrijving van de winkel

<h3>Maria Nila Luminous Colour Masque</h3> <p><strong>Bescherm je haar altijd tegen hitte en gebruik de juiste producten om je kleur langer te behouden.</strong><br><strong>pH Level 5.4 - 5.6</strong></p> <p>Op zoek naar een vegan glansmasque dat je haarkleur beschermt en laat stralen? Dan is Maria Nila Luminous Colour Masque precies wat je nodig hebt! Met ingrediënten zoals pomegranate extract en Vitamin F, houdt dit haarmasker je haar gezond en levendig. Behoud die prachtige kleur langer en geef je haar de verzorging die het verdient. Probeer het nu en laat je haar stralen!<br><br></p>…

Lees meer

<h3>Maria Nila Luminous Colour Masque</h3> <p><strong>Bescherm je haar altijd tegen hitte en gebruik de juiste producten om je kleur langer te behouden.</strong><br><strong>pH Level 5.4 - 5.6</strong></p> <p>Op zoek naar een vegan glansmasque dat je haarkleur beschermt en laat stralen? Dan is Maria Nila Luminous Colour Masque precies wat je nodig hebt! Met ingrediënten zoals pomegranate extract en Vitamin F, houdt dit haarmasker je haar gezond en levendig. Behoud die prachtige kleur langer en geef je haar de verzorging die het verdient. Probeer het nu en laat je haar stralen!<br><br></p> <ul> <li>Maria Nila Luminous Colour Masque is ontwikkeld met granaatappelextract en het Colour Guard Complex om je haar te beschermen en kleurverlies tegen te gaan.</li> <li>Gebruik de masque 1-2 keer per week voor het beste resultaat, of de booster masque voor een snelle oppepper.</li> <li>Vermijd te vaak je haar wassen na het kleuren om de kleur langer te behouden. Gebruik bijvoorbeeld droogshampoo als alternatief.</li> <li>Bescherm je haar altijd tegen hitte en gebruik de juiste producten om je kleur langer te behouden.</li> <li>Belangrijke ingrediënten zoals vitamine F, tarweproteïne, beschermende antioxidanten, granaatappelextract en zonnebloemzaadolie werken samen om je haar te verzorgen en beschermen.</li> <li>De masque is 250 ml groot en bevat topnoten van appel, middelnoten van braam en een basisnoot van perzik voor een heerlijke geur.</li> <li>Voeg dit product toe aan je haarroutine voor stralend gekleurd haar dat gezond en glanzend blijft.</li> </ul> <p><strong>Maria Nila Luminous Colour Masque voor glanzend haar<br></strong>Verzorg en bescherm je gekleurde haar met Maria Nila Luminous Colour Masque.</p> <p><strong>Haarverzorging op z'n best<br></strong>Dit veganistische masque is perfect voor het behouden van je haarkleur en het voorkomen van vervaging.</p> <p><strong>Kleurbescherming met natuurlijke ingrediënten<br></strong>Met toevoegingen als vitamine F, tarweproteïne

Veelgestelde vragen

Waar is Maria Nila - Luminous Colour Masque - 250 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 17,36 (€ 21,31 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Maria Nila - Luminous Colour Masque - 250 ml?

De prijzen lopen van € 17,36 tot € 29,54.

Is dit een goed moment om Maria Nila - Luminous Colour Masque - 250 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Maria Nila - Luminous Colour Masque - 250 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Lichaamsverzorging

Meer van Maria Nila

Maria Nila