NL
Alle categorieën
Mario Badescu

Mario Badescu A.H.A. Botanical Soap

€ 13,52 € 76,38 / 1 l
Notino + € 3,45 verzendkosten

Tot € 12,33 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 13,52 € 76,38 / 1 l Totaal € 16,97
    Naar de winkel: Notino
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 25,85 € 146,05 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 13,52€ 13,52€ 13,52 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 13,52
Laagste
€ 13,52
Gemiddeld
€ 13,52
Hoogste
€ 13,52

Productgegevens

Productgegevens
MerkMario Badescu
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)0785364014299
Artikelnummer fabrikant15401429
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 13,52 – € 25,85
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 16,97
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Mario Badescu Glycolic Foaming Cleanser, 177 ml, Reiniging voor Vrouwen , Voordat je verder gaat met je vaste verzorgingsroutine, is het erg belangrijk om je huid grondig te reinigen. Als je dit niet doet is je huid niet goed voorbereid op de volgende verzorgingsstap. De gezichtsreiniger Mario Badescu Glycolic Foaming Cleanser verwijdert al het vuil dat zich gedurende de dag en nacht op de huid en in de poriën heeft opgehoopt en maakt de huid perfect schoon en klaar voor de volgende verzorgingsstap. Kenmerken: reinigt je hele gezicht zacht en grondig regelt de talgproductie van de huid…

Lees meer

Mario Badescu Glycolic Foaming Cleanser, 177 ml, Reiniging voor Vrouwen , Voordat je verder gaat met je vaste verzorgingsroutine, is het erg belangrijk om je huid grondig te reinigen. Als je dit niet doet is je huid niet goed voorbereid op de volgende verzorgingsstap. De gezichtsreiniger Mario Badescu Glycolic Foaming Cleanser verwijdert al het vuil dat zich gedurende de dag en nacht op de huid en in de poriën heeft opgehoopt en maakt de huid perfect schoon en klaar voor de volgende verzorgingsstap. Kenmerken: reinigt je hele gezicht zacht en grondig regelt de talgproductie van de huid verfrist aangenaam Hoe te gebruiken: Breng elke ochtend en/of avond aan op het vochtige gezicht en laat schuimen. Daarna afspoelen.

Veelgestelde vragen

Waar is Mario Badescu A.H.A. Botanical Soap het goedkoopst?

Op dit moment bij Notino voor € 13,52 (€ 16,97 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Mario Badescu A.H.A. Botanical Soap?

De prijzen lopen van € 13,52 tot € 25,85.

Is dit een goed moment om Mario Badescu A.H.A. Botanical Soap te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Mario Badescu A.H.A. Botanical Soap op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van Mario Badescu

Mario Badescu