NL
Alle categorieën
Max Factor

Max Factor Facefinity All Day Flawless Foundation - N42 Ivory

€ 12,42 € 414,00 / 1 l
bol Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 10,56 bij Notino

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 12,42 € 414,00 / 1 l
    Naar de winkel: bol
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 10,56 € 352,00 / 1 l Totaal € 14,01
    Naar de winkel: Notino
  3. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 11,35 € 378,33 / 1 l Totaal € 15,30
    Naar de winkel: Flaconi.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 24 oktober om 13:58. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 10,56€ 10,56€ 10,56 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 10,56
Laagste
€ 10,56
Gemiddeld
€ 10,56
Hoogste
€ 10,56

Productgegevens

Productgegevens
MerkMax Factor
CategorieMake-up
Barcode (EAN)3616303999360
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 10,56 – € 12,42
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 12,42
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

Voor een onberispelijke, langhoudende look is Max Factor Facefinity All Day Flawless make-up nu verkrijgbaar met een zuivere formule. De vloeibare 3-in-1 make-up, te gebruiken als make-up, primer en concealer in één, houdt tot wel 30 uur en beschermt met SPF20 de huid tegen schadelijke UVA- en UVB-stralen en invloeden van buitenaf zoals blauw licht en milieuvervuiling, waardoor huidveroudering wordt tegengegaan. De veganistische formule met perfecte dekking camoufleert roodheid en oneffenheden. Deze soft-focus make-up in de kleur N42 Ivory met airbrush finish is weerbestendig, waterproof,…

Lees meer

Voor een onberispelijke, langhoudende look is Max Factor Facefinity All Day Flawless make-up nu verkrijgbaar met een zuivere formule. De vloeibare 3-in-1 make-up, te gebruiken als make-up, primer en concealer in één, houdt tot wel 30 uur en beschermt met SPF20 de huid tegen schadelijke UVA- en UVB-stralen en invloeden van buitenaf zoals blauw licht en milieuvervuiling, waardoor huidveroudering wordt tegengegaan. De veganistische formule met perfecte dekking camoufleert roodheid en oneffenheden. Deze soft-focus make-up in de kleur N42 Ivory met airbrush finish is weerbestendig, waterproof, hittebestendig en vochtbestendig. De Flexi-Hold technologie past zich aan elke huidskleur aan en zorgt voor een natuurlijk ogende, langhoudende finish die niet afgeeft. Met 9 verschillende tinten is er voor elk huidtype de perfecte kleur beschikbaar. Laat je potentieel de vrije loop.

Veelgestelde vragen

Waar is Max Factor Facefinity All Day Flawless Foundation - N42 Ivory het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 12,42. We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost Max Factor Facefinity All Day Flawless Foundation - N42 Ivory?

De prijzen lopen van € 10,56 tot € 12,42.

Is dit een goed moment om Max Factor Facefinity All Day Flawless Foundation - N42 Ivory te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Max Factor Facefinity All Day Flawless Foundation - N42 Ivory op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Make-up

Meer van Max Factor

Max Factor