NL
Alle categorieën
Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez For Her Eau de Parfum 100 ml

  • Inhoud: 100 ml
Bekijk de specificatie
€ 66,49 € 664,90 / 1 l
parfumbella zie winkel

Tot € 41,51 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

4 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad zie winkel
    € 66,49 € 664,90 / 1 l
    Naar de winkel: parfumbella
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 86,40 € 864,00 / 1 l
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  3. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 89,26 € 892,60 / 1 l
    Naar de winkel: bol
  4. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 108,00 € 1.080,00 / 1 l Totaal € 111,45
    Naar de winkel: Notino

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 66,49€ 66,49€ 66,49 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 66,49
Laagste
€ 66,49
Gemiddeld
€ 66,49
Hoogste
€ 66,49

Productgegevens

Productgegevens
MerkNarciso Rodriguez
CategorieParfum
Barcode (EAN)3423470890129
Artikelnummer fabrikantS0672071608
Winkels vergeleken4
Prijsbereik€ 66,49 – € 108,00
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 86,40
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud100 ml

Beschrijving van de winkel

Narciso Rodriguez For Her voor buitengewone vrouwen. Narciso Rodriguez For Her is de eerste geur van de New Yorkse modeontwerper Narciso Rodriguez. Met Narciso Rodriguez For Her is hij erin geslaagd een uitzonderlijk bloemige en kruidige odeur te creëren met een kenmerkend boeket van Egyptische muskus. Ondanks deze mannelijke kenmerken is er een heerlijk vrouwelijke geur ontstaan die vele internationale parfumprijzen heeft gewonnen. Narciso Rodriguez For Her is een buitengewone geur die met geen enkel ander parfum te vergelijken is en daarom ook de drager van Narciso Rodriguez parfum een…

Lees meer

Narciso Rodriguez For Her voor buitengewone vrouwen. Narciso Rodriguez For Her is de eerste geur van de New Yorkse modeontwerper Narciso Rodriguez. Met Narciso Rodriguez For Her is hij erin geslaagd een uitzonderlijk bloemige en kruidige odeur te creëren met een kenmerkend boeket van Egyptische muskus. Ondanks deze mannelijke kenmerken is er een heerlijk vrouwelijke geur ontstaan die vele internationale parfumprijzen heeft gewonnen. Narciso Rodriguez For Her is een buitengewone geur die met geen enkel ander parfum te vergelijken is en daarom ook de drager van Narciso Rodriguez parfum een extravagante verschijning maakt. Een nieuwe en onmiskenbare geur. De topnoot bestaat uit een verleidelijke essence van aromatische muskus, vetiver en amber. Frisse oranjebloesem en verleidelijke vanille domineren de hartnoot. In de basisnoot betovert Narciso Rodriguez For Her met een verkwikkende combinatie van bergamot en koriander. Met zijn rechthoekige vorm en brede dop is de flacon vrij eenvoudig en ingetogen, maar het roze ontwerp is een opvallende uitdrukking van delicate en sensuele vrouwelijkheid. For Her Narciso Rodriguez staat voor een vrouw die verleidelijk wil overkomen en zich tegelijkertijd overgeeft aan de verleiding. Deze geur is beknopt en verleidelijk tegelijk en doet de hoofden van mannen omdraaien. Narciso Rodriguez For Her werd in 2003 gecreëerd door de Franse sterparfumeurs Fancis Kurkdjian en Christine Nagel voor de Narciso Rodriguez damesgeurcollectie. Het gezicht voor de printcampagne was het Estse topmodel Carmen Cass, die ook model heeft gestaan voor andere grote modehuizen. Het Narciso Rodriguez For Her assortiment bestaat uit Eau de Parfum Spray, Eau de Toilette Spray, Deodorant Spray, Douchegel, Body Lotion en een Body Cream. Met zijn geurcreatie Narciso Rodriguez For Her is modeontwerper Narcisco Rodriguez erin geslaagd een onmiskenbare en buitengewone geur te creëren die bijzonder geschikt is voor vrouwen die zich willen onderscheiden van de massa met

Veelgestelde vragen

Waar is Narciso Rodriguez For Her Eau de Parfum 100 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij parfumbella voor € 66,49. We vergelijken 4 aanbiedingen.

Wat kost Narciso Rodriguez For Her Eau de Parfum 100 ml?

De prijzen lopen van € 66,49 tot € 108,00.

Is dit een goed moment om Narciso Rodriguez For Her Eau de Parfum 100 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Narciso Rodriguez For Her Eau de Parfum 100 ml op voorraad?

Ja, 4 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez