NL
Alle categorieën
NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder - Light Medium

€ 8,79
Flaconi.nl + € 3,95 verzendkosten

Tot € 2,20 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 8,79 Totaal € 12,74
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 9,92 Totaal € 13,37
    Naar de winkel: Notino
  3. ● Op voorraad + € 2,99 verzendkosten
    € 10,99 Totaal € 13,98
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 25 oktober om 14:33. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 7,91€ 8,35€ 8,79 22 okt23 okt24 okt25 okt
Laagste prijs per dag over 4 dagen.
Nu
€ 8,79
Laagste
€ 7,91
Gemiddeld
€ 8,18
Hoogste
€ 8,79

Productgegevens

Productgegevens
MerkNYX Professional Makeup
CategorieMake-up
Barcode (EAN)0800897004224
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 8,79 – € 10,99
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 12,74
Op Pricuro sinds5 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

<h3>CSWS MATTIFYING POWDER LIGHT MEDIUM</h3> <p>De Can't Stop Won't Stop matterende poeder laat de huid er onmiddellijk ultra-mat uitzien en minimaliseert het verschijnen van olie en glans. Deze lichtgewicht formule biedt de hele dag een gladde, matte finish zonder er droog, cakeachtig of ashy uit te zien voor een perfecte huid. De translucent maar opbouwbare tinten zijn makkelijk te blenden zonder in fijne lijntjes te nestelen voor een gelijkmatige, gladde afwerking. Dit matterende poeder vertraagt make-up slijtage en geeft een matte afwerking van foundation zonder af te geven. Dit poeder…

Lees meer

<h3>CSWS MATTIFYING POWDER LIGHT MEDIUM</h3> <p>De Can't Stop Won't Stop matterende poeder laat de huid er onmiddellijk ultra-mat uitzien en minimaliseert het verschijnen van olie en glans. Deze lichtgewicht formule biedt de hele dag een gladde, matte finish zonder er droog, cakeachtig of ashy uit te zien voor een perfecte huid. De translucent maar opbouwbare tinten zijn makkelijk te blenden zonder in fijne lijntjes te nestelen voor een gelijkmatige, gladde afwerking. Dit matterende poeder vertraagt make-up slijtage en geeft een matte afwerking van foundation zonder af te geven. Dit poeder minimaliseert het uiterlijk van olie en glans de hele dag voor een ultra-matte finish die de hele dag niet hoeft te worden bijgewerkt.</p> <ul> <li>Getinte setting poeder</li> <li>Zacht en geeft geen vlekken</li> <li>Verkrijgbaar in 12 tinten</li> </ul> <p>Breng dit product onder of over je make-up aan met een powder brush of beauty blender.<br><br><br>Er zijn geen specifieke voorzorgsmaatregelen nodig voor het gebruik van dit product onder normale of redelijkerwijs te voorziene gebruiksomstandigheden.</p>

Veelgestelde vragen

Waar is NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder - Light Medium het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 8,79 (€ 12,74 inclusief verzendkosten). We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder - Light Medium?

De prijzen lopen van € 8,79 tot € 10,99.

Is dit een goed moment om NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder - Light Medium te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder - Light Medium op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Make-up

Meer van NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup