NL
Alle categorieën
Paco Rabanne

Paco Rabanne Olympea Deodorant Spray - 150 ml

  • Inhoud: 150 ml
Bekijk de specificatie
€ 25,02 € 166,80 / 1 l
Flaconi.nl + € 3,95 verzendkosten

Tot € 5,07 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 25,02 € 166,80 / 1 l Totaal € 28,97
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 30,09 € 200,60 / 1 l
    Naar de winkel: bol
  3. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 27,50 € 183,33 / 1 l Totaal € 30,95
    Naar de winkel: Notino

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 24,75€ 24,88€ 25,02 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 25,02
Laagste
€ 24,75
Gemiddeld
€ 24,88
Hoogste
€ 25,02

Productgegevens

Productgegevens
MerkPaco Rabanne
CategorieLichaamsverzorging
Barcode (EAN)3349668528745
Artikelnummer fabrikantS0671523109
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 25,02 – € 30,09
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 28,97
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud150 ml

Beschrijving van de winkel

Rabanne Olympéa, 150 ml, Deodorants en anti-transpiranten voor Vrouwen , Wat er ook op je programma staat, zorgen over zweetgeurtjes kun je achterwege laten. De deodorant Rabanne Olympéa voorkomt de faux pas van onprettige lichaamsgeurtjes. Het product laat je lekker ruiken en gaat de nare geur tegen die ontstaat wanneer zweet op de huid reageert met bacteriën. Het zorgt voor langdurige bescherming dankzij de doeltreffende, deodoriserende werking, zodat je de hele dag door kunt genieten van een gevoel van frisheid en zuiverheid. Kenmerken: laat een langdurig gevoel van frisheid achter…

Lees meer

Rabanne Olympéa, 150 ml, Deodorants en anti-transpiranten voor Vrouwen , Wat er ook op je programma staat, zorgen over zweetgeurtjes kun je achterwege laten. De deodorant Rabanne Olympéa voorkomt de faux pas van onprettige lichaamsgeurtjes. Het product laat je lekker ruiken en gaat de nare geur tegen die ontstaat wanneer zweet op de huid reageert met bacteriën. Het zorgt voor langdurige bescherming dankzij de doeltreffende, deodoriserende werking, zodat je de hele dag door kunt genieten van een gevoel van frisheid en zuiverheid. Kenmerken: laat een langdurig gevoel van frisheid achter verhoogt de intensiteit van de geur uit dezelfde collectie is samen met de geur een perfect geschenk Hoe te gebruiken: Je kunt het op elk moment van de dag herhalen.

Veelgestelde vragen

Waar is Paco Rabanne Olympea Deodorant Spray - 150 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 25,02 (€ 28,97 inclusief verzendkosten). We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost Paco Rabanne Olympea Deodorant Spray - 150 ml?

De prijzen lopen van € 25,02 tot € 30,09.

Is dit een goed moment om Paco Rabanne Olympea Deodorant Spray - 150 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Paco Rabanne Olympea Deodorant Spray - 150 ml op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Lichaamsverzorging

Meer van Paco Rabanne

Paco Rabanne