NL
Alle categorieën
Roger & Gallet

Roger & Gallet Néroli Handcrème, 30 ml

  • Inhoud: 30 ml
Bekijk de specificatie
€ 9,79 € 326,33 / 1 l
bol Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 6,75 bij Flaconi.nl

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 9,79 € 326,33 / 1 l
    Naar de winkel: bol
  2. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 6,75 € 225,00 / 1 l Totaal € 10,70
    Naar de winkel: Flaconi.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 6,75
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkRoger & Gallet
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)3701436916558
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 6,75 – € 9,79
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 9,79
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud30 ml

Beschrijving van de winkel

<p><b>Handcrème Roger & Gallet Néroli Nagels 30 ml</b> is een kwaliteitsproduct, ontworpen voor veeleisende mensen die zorg dragen voor hun uitstraling en de beste cosmetica zoeken om hun schoonheid te vergroten. Als je een van hen bent, zijn de 100 % originele <b>Roger & Gallet</b> producten voor jou gemaakt.<br /><br /></p> <ul> <li>Vermogen: 30 ml</li> <li>Geslacht: Uniseks</li> <li>Soort: Cosmetica</li> <li>Lichaamsdeel: <ul> <li>Nagels</li> <li>Handen</li> </ul></li> <li>Eigenschappen: <ul> <li>Hydraterend</li> <li>Ontspannend</li> <li>Voedzaam</li> </ul></li> </ul>

Veelgestelde vragen

Waar is Roger & Gallet Néroli Handcrème, 30 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 9,79. We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Roger & Gallet Néroli Handcrème, 30 ml?

De prijzen lopen van € 6,75 tot € 9,79.

Is dit een goed moment om Roger & Gallet Néroli Handcrème, 30 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Roger & Gallet Néroli Handcrème, 30 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van Roger & Gallet

Roger & Gallet