NL
Alle categorieën
Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional Session Label The Paste Haarpaste, 65 ml

  • Inhoud: 65 ml
Bekijk de specificatie
€ 17,01 € 261,69 / 1 l
Flaconi.nl + € 3,95 verzendkosten

Tot € 4,49 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

2 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 17,01 € 261,69 / 1 l Totaal € 20,96
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 21,50 € 330,77 / 1 l
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 17,01
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkSchwarzkopf Professional
CategorieLichaamsverzorging
Barcode (EAN)4045787789744
Artikelnummer fabrikant2983271
Winkels vergeleken2
Prijsbereik€ 17,01 – € 21,50
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 20,96
Op Pricuro sinds4 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud65 ml

Beschrijving van de winkel

Schwarzkopf Session Label The Paste <p>Schwarzkopf Session Label The Paste versterkt de natuurlijke definitie op golvend of krullend haar. De paste geeft volume en definitie met een medium hold en is verrijkt met bessenwas en tapiocazetmeel.</p> <h3>Wat zijn de voordelen van The Paste?</h3> <ul> <li><p>Versterkt de natuurlijke definitie van golvend of krullend haar</p></li> <li><p>Geeft het haar meer volume</p></li> <li><p>Biedt een medium hold voor een natuurlijke controle</p></li> <li><p>Bevat verzorgende ingrediënten zoals bessenwas en tapiocazetmeel</p></li> </ul> <h3>Hoe gebruik je The…

Lees meer

Schwarzkopf Session Label The Paste <p>Schwarzkopf Session Label The Paste versterkt de natuurlijke definitie op golvend of krullend haar. De paste geeft volume en definitie met een medium hold en is verrijkt met bessenwas en tapiocazetmeel.</p> <h3>Wat zijn de voordelen van The Paste?</h3> <ul> <li><p>Versterkt de natuurlijke definitie van golvend of krullend haar</p></li> <li><p>Geeft het haar meer volume</p></li> <li><p>Biedt een medium hold voor een natuurlijke controle</p></li> <li><p>Bevat verzorgende ingrediënten zoals bessenwas en tapiocazetmeel</p></li> </ul> <h3>Hoe gebruik je The Paste?</h3> <ol> <li><p>Wrijf een kleine hoeveelheid van de paste tussen je handpalmen.</p></li> <li><p>Breng het product aan op handdoekdroog of droog haar.</p></li> <li><p>Kneed de paste in het haar om de krullen of golven te accentueren en vorm te geven.</p></li> <li><p>Style het haar naar wens voor het gewenste volume en de gewenste definitie.</p></li> </ol>

Veelgestelde vragen

Waar is Schwarzkopf Professional Session Label The Paste Haarpaste, 65 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 17,01 (€ 20,96 inclusief verzendkosten). We vergelijken 2 aanbiedingen.

Wat kost Schwarzkopf Professional Session Label The Paste Haarpaste, 65 ml?

De prijzen lopen van € 17,01 tot € 21,50.

Is dit een goed moment om Schwarzkopf Professional Session Label The Paste Haarpaste, 65 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Schwarzkopf Professional Session Label The Paste Haarpaste, 65 ml op voorraad?

Ja, 2 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Lichaamsverzorging

Meer van Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional