NL
Alle categorieën
The Ordinary

The Ordinary Multi-Active Delivery Essence Toner 100 ml

  • Inhoud: 100 ml
Bekijk de specificatie
€ 12,28 € 122,80 / 1 l
Flaconi.nl + € 3,95 verzendkosten

Tot € 3,71 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 12,28 € 122,80 / 1 l Totaal € 16,23
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 13,00 € 130,00 / 1 l Totaal € 16,45
    Naar de winkel: Notino
  3. ● Op voorraad + € 2,99 verzendkosten
    € 15,99 € 159,90 / 1 l Totaal € 18,98
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 24 oktober om 13:58. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 12,15€ 12,58€ 13,00 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 12,28
Laagste
€ 12,15
Gemiddeld
€ 12,48
Hoogste
€ 13,00

Productgegevens

Productgegevens
MerkThe Ordinary
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)0769915234404
Artikelnummer fabrikantD29S010000
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 12,28 – € 15,99
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 16,23
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud100 ml

Beschrijving van de winkel

De Multi-Active Delivery Essence is een hydraterende essence die de huid onmiddellijk voedt en herstelt, zodat deze soepeler aanvoelt. De lichtgewicht huidverzorgingsessentie versterkt de huidbarrière al na één keer aanbrengen en hydrateert de huid de hele dag voor een stralende teint. De Multi-Active Delivery Essence bevat een speciale combinatie van vier actieve technologieën die de hydratatie van de huid effectief verhogen en de penetratie van vochtinbrengende crèmes verbeteren. In tests met Niacinamide 10% + Zink 1%, verhoogde Multi-Active Delivery Essence de penetratie van Niacinamide…

Lees meer

De Multi-Active Delivery Essence is een hydraterende essence die de huid onmiddellijk voedt en herstelt, zodat deze soepeler aanvoelt. De lichtgewicht huidverzorgingsessentie versterkt de huidbarrière al na één keer aanbrengen en hydrateert de huid de hele dag voor een stralende teint. De Multi-Active Delivery Essence bevat een speciale combinatie van vier actieve technologieën die de hydratatie van de huid effectief verhogen en de penetratie van vochtinbrengende crèmes verbeteren. In tests met Niacinamide 10% + Zink 1%, verhoogde Multi-Active Delivery Essence de penetratie van Niacinamide twee keer na 1 uur in vergelijking met Niacinamide 10% + Zink 1%* alleen. De vier belangrijkste technologieën van Multi-Active Delivery Essence maken deel uit van ons assortiment Multi-Active Solutions: 10% Glycerine: Een bevochtigingsmiddel waarvan bekend is dat het de hydratatie en elasticiteit van de huid verbetert en kan helpen bij het optimaliseren van de afgifte van belangrijke technologieën in een formule. 5% Propanediol: Een effectieve penetratieversterker die de afgifte van belangrijke ingrediënten kan verbeteren door het vochtgehalte, de waterretentie en de huidbarrière van de huid te ondersteunen. Sodium Caproyl Prolinate: Een aminozuurderivaat dat de huid hydrateert om de afgifte van ingrediënten te verbeteren. Glycogeen: een polysaccharide die de huid energie geeft. Het is ook aangetoond dat het de hydratatie van de huid en essentiële barrièrelipiden ondersteunt voor een betere hydratatie van de huid.

Veelgestelde vragen

Waar is The Ordinary Multi-Active Delivery Essence Toner 100 ml het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 12,28 (€ 16,23 inclusief verzendkosten). We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost The Ordinary Multi-Active Delivery Essence Toner 100 ml?

De prijzen lopen van € 12,28 tot € 15,99.

Is dit een goed moment om The Ordinary Multi-Active Delivery Essence Toner 100 ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is The Ordinary Multi-Active Delivery Essence Toner 100 ml op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van The Ordinary

The Ordinary