NL
Alle categorieën
The Ordinary

The Ordinary The Clear Set Gift Set

€ 16,83
Flaconi.nl + € 3,95 verzendkosten

Tot € 12,17 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 16,83 Totaal € 20,78
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 18,40 Totaal € 21,85
    Naar de winkel: Notino
  3. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 29,00
    Naar de winkel: bol

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 23 oktober om 16:53. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 16,65€ 16,74€ 16,83 22 okt22 okt22 okt23 okt
Laagste prijs per dag over 2 dagen.
Nu
€ 16,83
Laagste
€ 16,65
Gemiddeld
€ 16,74
Hoogste
€ 16,83

Productgegevens

Productgegevens
MerkThe Ordinary
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)0769915233230
Artikelnummer fabrikantD0KS010000
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 16,83 – € 29,00
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 20,78
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Beschrijving van de winkel

De Clear Set biedt gerichte verzorging voor de smetgevoelige huid met salicylzuuroplossing van 2%. Glucoside Foaming Cleanser is een gelachtige schuimende reiniger die effectief vuil en onzuiverheden uit de omgeving verwijdert. Glucoside Foaming Cleanser is zacht voor zelfs de meest gevoelige huid - inclusief die van baby's. Na verloop van tijd verbetert het ook de conditie van de huid. Na verloop van tijd verbetert het ook de uitstraling, zuiverheid, textuur, glans en soepelheid van de huid. De set bevat ook de Salicylic Acid 2% Solution - een serum op waterbasis met een optimale…

Lees meer

De Clear Set biedt gerichte verzorging voor de smetgevoelige huid met salicylzuuroplossing van 2%. Glucoside Foaming Cleanser is een gelachtige schuimende reiniger die effectief vuil en onzuiverheden uit de omgeving verwijdert. Glucoside Foaming Cleanser is zacht voor zelfs de meest gevoelige huid - inclusief die van baby's. Na verloop van tijd verbetert het ook de conditie van de huid. Na verloop van tijd verbetert het ook de uitstraling, zuiverheid, textuur, glans en soepelheid van de huid. De set bevat ook de Salicylic Acid 2% Solution - een serum op waterbasis met een optimale concentratie salicylzuur dat onregelmatigheden in de huidstructuur corrigeert en tegelijkertijd dode huidcellen verwijdert die de poriën kunnen verstoppen. Het serum is geschikt voor tieners en volwassenen met een huid met puistjes. Het bevordert huidvernieuwing en vermindert verstopte poriën, waardoor de huid er helderder en stralender uitziet. Tot slot is Natural Moisturising Factors + Beta Glucan een lichtgewicht vochtinbrengende gel die de hele dag hydrateert na slechts één keer aanbrengen. Geformuleerd met natuurlijke vochtvasthoudende factoren, bèta-glucaan en ceramiden, versterkt het de huidbarrière.

Veelgestelde vragen

Waar is The Ordinary The Clear Set Gift Set het goedkoopst?

Op dit moment bij Flaconi.nl voor € 16,83 (€ 20,78 inclusief verzendkosten). We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost The Ordinary The Clear Set Gift Set?

De prijzen lopen van € 16,83 tot € 29,00.

Is dit een goed moment om The Ordinary The Clear Set Gift Set te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is The Ordinary The Clear Set Gift Set op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van The Ordinary

The Ordinary