NL
Alle categorieën
TIRTIR

TIRTIR SOS SERUM 50ml

  • Inhoud: 50 ml
Bekijk de specificatie
€ 20,31 € 406,20 / 1 l
bol Gratis verzending

Goedkoper, maar nu niet op voorraad: € 19,04 bij Notino

Tot € 1,11 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. bol Beste beschikbare aanbieding TIRTIR SOS SERUM 50ml
    ● Op voorraad Gratis verzending
    € 20,31 € 406,20 / 1 l
    Naar de winkel: bol
  2. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 19,04 € 380,80 / 1 l Totaal € 22,49
    Naar de winkel: Notino
  3. ● Op voorraad + € 3,95 verzendkosten
    € 21,42 € 428,40 / 1 l Totaal € 25,37
    Naar de winkel: Flaconi.nl

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 21:35. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

We hebben prijzen van minstens twee dagen nodig om een geschiedenis te tonen.

Nu
€ 19,04
Laagste
–
Gemiddeld
–
Hoogste
–

Productgegevens

Productgegevens
MerkTIRTIR
CategorieHuidverzorging
Barcode (EAN)8809679690039
Artikelnummer fabrikantTIR0001
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 19,04 – € 21,42
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 20,31
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud50 ml

Beschrijving van de winkel

Het **TIRTIR SOS Serum** heeft een lichte, gelachtige textuur die binnen enkele seconden intrekt, zodat cica en allantoïne snel hun werk kunnen doen om irritaties te kalmeren en roodheid te verminderen. Het is bovendien verrijkt met zoethoutwortelextract, niacinamide en polyglutaminezuur verrijkt om de huid te laten stralen en deze bij elk gebruik elastischer, gladder en soepeler te maken.#### Voordelen:- **Hydrateert intensief en kalmeert de geïrriteerde huid**: De hydraterende formule verlicht onmiddellijk huidirritaties en zorgt voor een gekalmeerde huid.- **Versterkt de huidbarrière en…

Lees meer

Het **TIRTIR SOS Serum** heeft een lichte, gelachtige textuur die binnen enkele seconden intrekt, zodat cica en allantoïne snel hun werk kunnen doen om irritaties te kalmeren en roodheid te verminderen. Het is bovendien verrijkt met zoethoutwortelextract, niacinamide en polyglutaminezuur verrijkt om de huid te laten stralen en deze bij elk gebruik elastischer, gladder en soepeler te maken.#### Voordelen:- **Hydrateert intensief en kalmeert de geïrriteerde huid**: De hydraterende formule verlicht onmiddellijk huidirritaties en zorgt voor een gekalmeerde huid.- **Versterkt de huidbarrière en verbetert de huidtextuur**: De ingrediënten ondersteunen de barrièrefunctie van de huid en bevorderen een gladdere huidtextuur.- **Bevordert een heldere en gezonde huid**: Regelmatig gebruik zorgt voor een stralendere en gezondere huid. Dit serum is geschikt voor alle huidtypes, met name voor de gevoelige huid die gevoelig is voor irritaties. Het **TIRTIR SOS-serum** is vrij van parabenen en kunstmatige geurstoffen, waardoor het ideaal is voor de gevoelige huid. Het biedt snelle verlichting bij huidirritaties en herstelt het evenwicht van de huid.

Veelgestelde vragen

Waar is TIRTIR SOS SERUM 50ml het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 20,31. We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost TIRTIR SOS SERUM 50ml?

De prijzen lopen van € 19,04 tot € 21,42.

Is dit een goed moment om TIRTIR SOS SERUM 50ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is TIRTIR SOS SERUM 50ml op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Huidverzorging

Meer van TIRTIR

TIRTIR