NL
Alle categorieën
Zadig & Voltaire

Zadig & Voltaire - This Is Really Her Eau de Parfum - 30ml

  • Inhoud: 30 ml
Bekijk de specificatie
€ 37,59 € 1.253,00 / 1 l
bol Gratis verzending

Tot € 8,91 goedkoper dan de duurste winkel

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd

We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Advertentie: Hoe we geld verdienen

3 aanbiedingen vergeleken

Gesorteerd op totaalprijs inclusief verzendkosten
  1. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 37,59 € 1.253,00 / 1 l
    Naar de winkel: bol
  2. ● Op voorraad Gratis verzending
    € 39,84 € 1.328,00 / 1 l
    Naar de winkel: Flaconi.nl
  3. ● Op voorraad + € 3,45 verzendkosten
    € 46,50 € 1.550,00 / 1 l Totaal € 49,95
    Naar de winkel: Notino

Prijzen inclusief btw, laatst gecontroleerd 22 oktober om 03:28. Prijzen kunnen sindsdien zijn gewijzigd. Advertentie: sommige winkels betalen Pricuro een commissie als je via een link koopt (affiliatelinks). Aanbiedingen staan uitsluitend op volgorde van totaalprijs; tweedehands en refurbished aanbiedingen komen als laatste.

Prijsgeschiedenis

€ 37,59€ 37,59€ 37,59 22 okt22 okt23 okt24 okt
Laagste prijs per dag over 3 dagen.
Nu
€ 37,59
Laagste
€ 37,59
Gemiddeld
€ 37,59
Hoogste
€ 37,59

Productgegevens

Productgegevens
MerkZadig & Voltaire
CategorieParfum
Barcode (EAN)3423222106133
Artikelnummer fabrikant58767
Winkels vergeleken3
Prijsbereik€ 37,59 – € 46,50
TotaalLaagste totaalprijs inclusief verzendkosten: € 37,59
Op Pricuro sinds3 oktober 2026

Belangrijkste specificaties

1
Inhoud30 ml

Beschrijving van de winkel

This is Really Her! Het nieuwe damesparfum van ZADIG&VOLTAIRE This Is Really Her! Is het intense nieuwe damesparfum van ZADIG&VOLTAIRE. Een meeslepend nieuw hoofdstuk in het This Is!-liefdesverhaal en een geur die je van dag tot nacht en van nacht tot dag vergezelt, net als een metallic leren jas van ZADIG&VOLTAIRE. Voor een grenzeloos avontuur, waar het leven je ook naartoe brengt. Een gedurfde bloemige geur met ambernoten . This Is Really Her! is een nieuwe bloemige ambergeur met een gedurfde intensiteit. Het Eau de Parfum Intense schittert met stralende noten van roze bessen, die worden…

Lees meer

This is Really Her! Het nieuwe damesparfum van ZADIG&VOLTAIRE This Is Really Her! Is het intense nieuwe damesparfum van ZADIG&VOLTAIRE. Een meeslepend nieuw hoofdstuk in het This Is!-liefdesverhaal en een geur die je van dag tot nacht en van nacht tot dag vergezelt, net als een metallic leren jas van ZADIG&VOLTAIRE. Voor een grenzeloos avontuur, waar het leven je ook naartoe brengt. Een gedurfde bloemige geur met ambernoten . This Is Really Her! is een nieuwe bloemige ambergeur met een gedurfde intensiteit. Het Eau de Parfum Intense schittert met stralende noten van roze bessen, die worden benadrukt door groene accenten van basilicum en rozen. Een magnetisch, metaalachtig akkoord van roos en kastanje vormt het glinsterende, verleidelijke hart van de geur. De verslavende basisnoot wordt benadrukt door warme dieptes van honing, patchouli en amber, evenals een sensuele geurnoot die van zonsopgang tot zonsondergang aanhoudt. De flacon van This Is Really Her! Eau de Parfum Intense bestaat voor 15 % uit gerecycled glas en is 13 % lichter. **Vergelijking tussen een This is Her!-flacon van 50 ml en een This is Really Her! EdP Intense-flesje van 50 ml. Een flesje in metallic-design Het moderne design van This Is Really Her! is geïnspireerd op de mode van ZADIG&VOLTAIRE, met een day-to-night-look van metallic leer. Het schitterende, gouden glas doet denken aan de fonkelende lichtjes van een nachtelijk avontuur in Parijs en is versierd met een sprankelend metallic-effect, dat het parfum een bijzondere touch geeft.

Veelgestelde vragen

Waar is Zadig & Voltaire - This Is Really Her Eau de Parfum - 30ml het goedkoopst?

Op dit moment bij bol voor € 37,59. We vergelijken 3 aanbiedingen.

Wat kost Zadig & Voltaire - This Is Really Her Eau de Parfum - 30ml?

De prijzen lopen van € 37,59 tot € 46,50.

Is dit een goed moment om Zadig & Voltaire - This Is Really Her Eau de Parfum - 30ml te kopen?

Prijsgeschiedenis wordt opgebouwd. We zijn net begonnen met het vastleggen van deze prijs. Over twee weken laten we hier zien of de huidige prijs goed is.

Is Zadig & Voltaire - This Is Really Her Eau de Parfum - 30ml op voorraad?

Ja, 3 winkels hebben het product op voorraad.

Vergelijkbare producten

Parfum

Meer van Zadig & Voltaire

Zadig & Voltaire